1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Banyo Temizliği Püf Noktaları

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  Küvet ve duş teknesi temizlik işleminde malzeme seçimi çok büyük önem arz etmektedir. Temizleyici süngerlerle ovalayarak temizleme işlemi gerçekleştirmeniz her zaman daha olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır. Bulaşık süngerleri ile temizleme işlemi daha zor gerçekleşeceği için sizler için tavsiye edilen temizlik malzemesi sert sünger tercihinden yana olmalıdır. Yüzey olarak geniş yüzeyli sünger tercihinde bulunmanız temizleme işlemini daha pratik gerçekleştirebilmenize imkan tanıyacaktır.

  Duş teknesi ya da küvet temizleme işleminde kir sökücü güçlü temizleme malzemeleri ile temizleme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Cif, çamaşır suyu ya da fısfıslı temizleme ürünleri sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır.

  Duşakabin lekelerini çıkarmak kimi zaman zor olabilmektedir. Sabun lekesi ya da sudaki kireç lekesini çıkarmada oldukça zahmetli bir sürece ihtiyaç duyabilirsiniz. Arap sabunu ya da bulaşık deterjanını top gibi olan sert süngerlere sıkmanız temizleme işlemini pratik olarak gerçekleştirmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Kabinin ıslak olması büyük fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda banyo sonrası bu işlemi yapmak sizin için daha kolay olacaktır. Sıcak su buharı leke çıkarma konusunda sizin daha az yorulmanızı sağlayacaktır.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Banyomuz güzelce düzene girdi ve hijyen şartları sağlandı o halde banyo lifleri beğenelim :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş