1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Banyo köşelerindeki küfler nasıl temizlenir?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Evinizin banyosundaki küflerin temizlenmesi hakkında pratik bilgiler sayesinde köşelerde bulunan küflerden kurtulabilirsiniz.

  Ev kadınlarını en çok rahatsız eden durumlardan bir tanesi de banyolarda köşelerde oluşan küflerin oluşturduğu kötü koku ve görüntüdür. Özellikle banyoların köşelerinde ya da duşa kabinlerin iç kısımlarında oluşan bu küflerden nasıl kurtulacağınızı bilemiyorsanız sizlere en kolay şekilde banyodaki oluşan küflerden nasıl kurtulacağınızı anlatacağız.
  [​IMG]
  İlk olarak yapmanız gereken şey banyoları mutlaka her zaman kuru tutmak olmalı sonrasında bol bol havalandırmalısınız.Duş alırken çıkan buharın içeriye hapsedilmeden banyo penceresini açarak dışarıya çıkmasını sağlamak gerekir.

  Banyo penceresinin devamlı açık kalmasına önem göstermelisiniz,bu işlem küf oluşumunu engellemede büyük fayda sağlayacaktır. Banyonuzu sık sık temizleyin temizlikten sonra güzelce durulanma sına dikkat etmek gerekir. Duşa kabinler ve küvetlerin içleri kuru tutulmalıdır. Bu uyarılar ile artık banyonuz daha temiz olacaktır.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş