1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Masal Perisi tarafından paylaşıldı.

 1. Masal Perisi

  Masal Perisi Yeni Üye

  Herhangi bir oda dekorasyonunda geniş ortam zenginliği yaratmak için nasıl beyaz renkten yararlanıyorsanız aynı durum banyo dekorasyonları içinde geçerli bir durum olarak bilinmektedir. Küçük bir banyonuz varsa koyu ya da baskın renklerden uzak durmalısınız. Koyu renkleri aksesuar ya da havlularda kullanmanız yerinde olacaktır. Dağınık, karanlık ve sıkışık bir banyo düzeni temizlik ihtiyacınızı en zor şekilde gerçekleştirebilmenize sebep olmaktadır. Temizlik ihtiyacınızı giderecek ortamın geniş ve ferah görünmesinin yanı sıra estetiksel görünmesini istiyorsanız lavabo üstünde büyük ve dekoratif bir yana kullanımı gerçekleştirerek harekete geçebilirsiniz.

  Çekmeceli, raflı ya da küçüklü büyüklü banyo dolaplarından yararlanarak banyolarınızdaki dağınıklardan kurtulabilir; eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz ortam zenginliklerinden faydalanabilirsiniz. Banyonuzda yer alan dağınıklık unsuru olan her şeyi depolama alanlarına taşıyarak banyonuzda ayak altındaki unsurlardan kurtularak işe koyulun.

  Duş perdesi ve klozet takımı tercihinizi uyumlu bir şekilde gerçekleştirerek banyolarınızda uyumlu görünüm yakalayabilirsiniz. Banyo zeminine düz renkli küçük bir banyo halısı alabilir; büyük desenli kilim ya da paspas seçiminden uzak durmalısınız. Çünkü büyük desenler ortamı olabildiğince küçük gösterir. Sabunluk, diş fırçalığı gibi aksesuarlarında tek renk olmasına özen gösterin.

  banyo_dekorasyonu.jpg banyo-dekorasyon-015a.jpg Banyo-Dekorasyonu-12.jpg banyo-dekorasyonu-banyo-dolaplari-ve-lavabo-modelleri-0vB.jpg Banyo-Dekorasyonu-nasıl-yapılır.jpeg banyo-dekorasyonu-nasil-yapilir.jpg Banyo-Dekorasyonu-örnekleri.jpg banyo-tasarımları.jpg EFHgr.jpg jakuzil-banyo-tasarımları.jpg
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Geniş banyolarda dekorasyon daha güzel oluyor. Dar banyolara stil kazandırmak sanırım zor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş