1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcunu Temmuz 2011 De Neler Bekliyor?

Konu, 'Balık' kısmında güzide tarafından paylaşıldı.

 1. g

  güzide Yeni Üye

  2011 Temmuz ayı balık burcu aylık burç yorumu, Balık Burcu Temmuz 2011 Burç Yorumu
  Balık burcunu temmuz 2011 de neler bekliyor?

  Balık Burcu Temmuz 2011

  [​IMG]

  Temmuz 2011 de balık burcunu neler bekliyor diye merak ediyorsanız ünlü astrologların yorumuyla ilerleyen günlerde başlığımızdan takip edebilirsiniz.
   
 2. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  Huzur istiyorum Rabbimden başka ne isterim Temmuz olsun tüm yıl olsun huzur olsun.
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Aşk ve İlişkiler
  Sevgili Balıklar, birçoğumuz için, tatil, dinlenme, hayatın eğlenceli yanlarının keyfine varma zamanı olarak gördüğümüz Temmuz ayına girmiş bulunmaktayız. Ben tüm Balıklar için, bu dönemin mutluluk, huzur ve şans dolu yansımalar altında geçmesini diliyorum. Aylık yorumunuza her zaman olduğu gibi, Aşk hayatınızla ilgili gelişmelerden söz ederek başlamak istiyorum.

  5 Temmuz -1 Ağustos tarihleri arasında, İkizler burcunda seyrini sürdürecek Venüs gezegeni siz Balıklar için, her 225 günde bir tekrarlanan süreç olarak değer taşımakta. Öncelikle yuvanızla alakalı konulardaki paylaşımların, iletişiminin göstergesi anlamına gelen bu enerji, aile içindeki her türlü bağlantının, problemlerin gündeme gelerek çözülmesi adına etkilidir. Kimi zaman kardeşlerinizle ilgili kimi zaman yakınlarınızla alakalı her konu eviniz içinde konuşularak çözümlenilmeye çalışabilir. Merkür gezegeninin de bu alanda geri hareket yapacağını hesaba katarsak, doğal olarak hem evliliğinizi veya ilişkinizi iletişimsel anlamda gözden geçirme zamanınızdır. Zihinsel uyumun ev alanı içinde mutlaka sağlanması gereken zamandır. Kişisel olarak ahenk içinde ve huzurlu bir dönem geçirmek için, öncelikle dengeli bir paylaşımın sağlanması gerekmektedir. Venüs İkizler burcunda mantıklı bir bağ kurmak gerektiğini de göstermektedir.
  Aile içi ilişkiler yüzeysel olmamalı, birlikte yaşadığınız kişiyle paylaşımlarınızı düzene koymalı, dışarıdan hiç kimsenin evinizdeki sorunlara karışmamasını sağlamalısınız. Bu dönemde duygularınızı tarafsız bir bakış açısı altında incelemeniz ve bilinçaltınızdaki çelişkilerden muhakkak uzak durmanız, karar verilmesi gereken konularda her ayrıntıyı gözden geçirmeniz lazımdır. Sizler bu dönemde evinizi sosyal hayatın merkezi gibi görerek, dostlarınızla, arkadaşlarınızla paylaşım içinde olabilirsiniz. Kimileriniz için bu süreç yuvanızda vakit geçirmek isteğinizin belirtecidir. Bekar balıklar için bu dönem evlilik konusunun kimi zaman aile üyeleriyle konuşulduğu fakat kararsız kaldığınız bir süreç olabileceği gibi, aynı anda iki ev arasında koşuşturmanız da mümkündür. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli konu, hassasiyet içinde düşünmemek, olaylara ne kayıtsız ne de fazla duygusal bakmamaktır. İç dünyanızdaki güven hissinizin yükselmesi için, balık hassasiyetini dengede tutmanız kesinlikle gereklidir.
  21 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında, aşk evinizde ilerleyecek Güneş gezegeninin Yengeç burcundaki seyrinden geçtiğimiz Haziran ayında sizlere bahsetmiştim. Tabi yine hatırlamanızda fayda var. Bu etki altında, duygular alemi sizi farklı bir konuda düşünmeye zorlar. Yani, aşkla büyümek aşkı teninde hissetmek isteyen yürek, geçmişini hatırlar. Bu durum, bir yol ayrımında hangi yöne gideceğini bilemeyen bir yolcunun haline benzer. Öylece durur ve bekler. Bu bekleyişte kendi yüreğinin sesine kulak vermesinin daha doğru olacağını düşünür. Bu durum, derin sulardan sığ yüzeye çıkarak keşifte bulunmak isteyen bir balığın, korku içinde kendi karanlığına dönmek istemesine benzer. Çünkü geçmiş bildiği, gelecek ise bilmediği bir yerdir. Sevgili Balıklar Güneşin Yengeç burcu seyri, aslında böylesine çelişkili bir zaman diliminin simgesidir. Fakat bu bir Balık için yabancısı olduğu bir hal değildir. Bu süreçte yapılması gereken tabi ki geçmişin tekrar gözden geçirilmesi fakat mutlaka, ya onarılarak düzenlenmesi veya tümüyle geride bırakılarak devam edilmesidir. Bu enerjiyi olumlu şekilde kullanmanın yolu ise, önce geçmişinizle barışmak, sonra onu uğurlamak ve yeniye yer açmaktır.
  Bu süreç, duygu dünyanızla alakalı her konuda güvencenizi ön planda tutarak ilişkiler yaşamak istemeniz, sizde bu hissi uyandırmayan, tedirgin eden ve geleceği olmayan kişiden uzak durmanız gayet doğaldır. Duyarlılığın yoğunlaşacağı bu süreç, bir Balık için büyümek ve gelişmek adına sesini yükseltmeyi ve kendine yeni bir yol çizmek için eskiyle alakalı herşeyi geride bırakmayı kabul etmesi gereken bir dönemdir. Artık bir dönem kapanmak üzeredir. Bu tarihlerde, hem geçmiş ve hem gelecek aynı anda sizi kendi tarafına çekmeye çalışabilir. Bir bakarsınız geçmiş bildiğiniz yerde durmakta ve size dön demektedir ama gelecek ise tam önünüzde size gülümsemekte hadi gel diyerek çağırmaktadır. Burada vereceğiniz karar, eskinin deneyimlerini ve yaşanılanlarını unutmadan yeniye yer açmak ve edindiğiniz tecrübelerin ışığında yol almaktır. Güneşin bir daha bu alandan transit geçmesi için en az bir yıl beklemek gerekeceğinden aşk hayatınızla ilgiyi konularda mantıklı düşünmeye çalışmanın önemini her yıl olduğu gibi yine görmekteyiz.
  İş ve Kariyer
  21 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş mesleki konularda da etkili bir enerjidir. Her yıl bu tarihlerde tekrarlanan bu durum, yaratıcı yönlerinizi öncü bir biçimde hayata geçirmenizi, uygulamalarda bulunarak bunları ifade etmenizi sağlar. Güvence isteğiniz ön planda olduğu için, yanlış kararlar vermemek için fazlasıyla itina gösterebilirsiniz. Güneşin duyarlı ışığı sizi aydınlatırken, kim olduğunuzu, nelere sahip olduğunuzu düşünmek gayet kolaydır. Yüreğinizdeki ses, neler yapabileceğini dünyaya göstermelisin der gibidir. Size düşen bu sesi izlemek ve kendinizi göstermektir. Bu dönemde dikkat edeceğiniz en önemli husus, kimsenin etkisi altında kalmamaktır. Bu dönemde insanlar üzerinde farklı bir etkiniz vardır. Sahip olduklarınızı koruma içgüdünüz yoğundur. Bu dönemde eskiyle alakalı veya aşina olduğunuz kişiler vasıtasıyla kendinizi dış dünyada ifade etmeye, girişimde bulunmaya çalışabilirsiniz. Fakat burada ince ve hassas bir çizgi bulunmakta. Yengeç burcu seyirleri genel anlamda kişinin kabuğuna çekilmeyi veya bağımlı olduğu alanlarda faaliyet göstermeyi tercih ettiği zamanlardır.
  Yani önünüze yeni bir fırsat çıktığında şüpheyle yaklaşabilir veya ne kadar güvendeyim sorusunu sorabilir, büyük oynamaktan korkarak, aynı olgulara sarılarak yaşayabilirsiniz. Oysaki Yengeç burcu süreçlerinde eskinin tecrübelerinden yararlanarak yeniye yer vermek gerekebilir. Biliyorum ki bu süreçte oluşan Mars Satürn enerjisi, parasal konularda sizi zorladığından dolayı oldukça ürkeksiniz. Hedefleriniz konusunda kimi zaman umutsuz, olanı sürdürmekten veya akışa kendinizi bırakıp bir kurtarıcının ilahi bir yardımla size ulaşmasını bekler gibisiniz. Temkinli hareketin yoğun olduğu bu zamanda, ben yine de girişimlerde bulunmanızı, yeteneklerinizi hayata geçirmek adına kapıları zorlamanızı, ben buradayım diyerek ama az ama öz mutlaka gelebilecek fırsatları değerlendirmenizi öneriyorum. Günümüzde geçinmenin her zaman olduğu gibi zorlaştığı şartlar altında olduğumuza göre, iş hayatında kişisel kaprisler karşısında, işverenlerin tavırları veya iş şartlarınızın güçlülüğü karşısında lütfen yılmayınız. Bunlar her zaman olabilecek yansımalar. Yani sadece bu zamana ait değil. Mesleki konularda pratik ve hızlı bir şekilde çalışmanız gerektiğini, sorumluluklarınızın farkında olarak düzenlemelerde bulunmanız gerektiğini biliniz. Yaşadığınız ilişkinin veya doğru düzgün bir ilişki yaşayamamanın verdiği sıkıntıların sizi tedirgin etmesine ve sırf bu yüzden hayata karşı direncinizin düşmesine müsaade etmeyiniz. Hangi konuda olursa olsun lütfen gerçekçi düşününüz ve kendiniz adına en iyiyi istemek için mantıklı davranınız.

  Parasal Durumunuz
  31 Mayıs – 11 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek, kazanç evinizin yöneticisi Mars gezegeninin seyri hakkında sizlere geçtiğimiz Haziran aylık yorumunuzda bilgi vermiştim. Bu enerji Temmuz ortasına kadar devam edeceğinden önemini yine korumakta. Parasal konularda yapılacak görüşmelerin de göstergesidir. Sadakatle işlerinizi yapıyor oluşunuz doğal olarak maddi kazançlar elde etmenizde sizi destekleyicidir. Elinizdeki parayı sınırlı bir şekilde kullanmanız gerektiğini bu enerji sayesinde anlamanız kolaydır. Söz gelimi paranızı giderlerinize göre düzenler ve ödemelerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönemde belli bir rahatlama oluşacağı için, uzun zamandan sonra gelen bu ferahlıkta dengenizi kaybetmemek için, belli bir sistem içinde hareket etmeniz faydalıdır. Yani beş duyunuzun sizi esir almasına izin vermemiş olursunuz. Ödemeniz gerekenleri en başta, ardından ihtiyaçlarınızı daha sonra da kalıyorsa birkaç kuruş kenarınızda bulundurmanız faydalıdır.

  Pozitif Enerjili Günler :1-2-3-11-12-13-16-17-20-21-28-29-30
  Zayıf Enerjili Günler :4-5-18-19-24-25
  Aşkta En Şanslı Günler :20-21
  Yeniay :11-12-13
  (Ay gezegeninin Kova burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :24-25
  (Ay gezegeninin Aslan burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş