1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcu Yorumu 2012

Konu, 'Balık' kısmında violet71 tarafından paylaşıldı.

 1. v

  violet71 Yeni Üye

  2012 Yılı Balık Burcu Yorumu, Yıllık Balık Burcu Yorumu 2012, 2012 Yılında Balı Burcunu neler bekliyor?


  Ay Burcu Balık'ta İken Alınacak Hayat Dersi

  Hayal dünyası, gözle görülmeyen derinlikler, rüyalar, insanların hayalleri özel bir açınız olmadığı takdirde yaşam alanlarınızdır. Aşırı duyarlı, kırılgan ve depresif olabilirsiniz. Hayallerinizdeki duygusal durumu her zaman gerçek dünyaya taşıyamayabilirsiniz.

  Hayal dünyası, gözle görülmeyen derinlikler, rüyalar, insanların hayalleri özel bir açınız olmadığı takdirde yaşam alanlarınızdır. Aşırı duyarlı, kırılgan ve depresif olabilirsiniz. Hayallerinizdeki duygusal durumu her zaman gerçek dünyaya taşıyamayabilir, gerçek ile hayalin sınırını kolayca kaybedebilirsiniz. İçeceklerden ya da yiyeceklerden alışkanlık yapanlara meyiliniz veya ilginiz var ise, bu konuda kaybedecek bir açı konumudur Ay Balık'ta.

  Sezgileriniz çok güçlüdür. Bunu artıracak, hayal gücünüzü besleyecek herşeyle ilgilenirsiniz. Bu da alkol gibi bağımlılık yapan içeceklere karşı normalden daha fazla ilgi duymanıza, sevgi beslemenize neden olur. Gerçek hayattaki duygular, hayallerinizdeki gibi yönetilemediği için, gerçekler ızdırap verici olabilir. Herşeyden çok kolay etkilenirsiniz. Etrafınızdaki insanlardaki değişimler sizi de kolayca değişime sokabilir.

  Sizin olmayan duyguların hapsinde kalabilir, üzüntüsünden alkol almak isteyen bir arkadaşınızın sıkıntılı sohbetine katılıp tüm gecenizi size ait olmayan bir acıya ortaklık ederek geçirebilirsiniz. Eğer yaşadığınız hayat ile hayalleriniz arasındaki uçurum fazla ise, burada, yani bu dünyada kalmayı çok fazla arzu etmeyebilirsiniz. Spiritüel yeteneklerinizin doğuştan gelen desteği ile öte tarafı arzulayabilir, ölümün hayalleriniz gibi keyif verici olduğunu düşünebilirsiniz. Size ne kadar sevgi, ilgi, şefkat gösterilse de bir türlü doymaz ve daha fazlasını arzu edersiniz. Olmayan sevgiliye mektuplar yazabilir, hayalinde canlandırdığınız bir dünyanın kahramanı olabilirsiniz. Bu yeteneğinizi doğru kullanırsanız, Merkür ve Neptün'ün de desteği ile iyi bir roman yazarı olabilirsiniz. Daha önce onlarca kez terk edilmişçesine, yalnızlık sizin için risk oluşturur. Farklı şekilde olsa da yakın aile ilişkilerini son derece dramatik sahneleri ile kavrayabilir ve öyle hatırlamaya eğilimli olabilirsiniz. Bundan kendinize de pay çıkartır ve her şeyin kötüye gidebileceğine dair yine hayale kapılabilirsiniz. Duygusallığın önde olduğu ilişkilerde kişiler, duygusal durumunuz ve konu hakkındaki düşüncelerinize ulaşamadıkları için çok zorlanabilirler.

  Duygusal durumunuzu kontrol altında tutma isteğiniz sizi hareketsiz kılabilir, az etkinin az tepki doğurduğunu düşünerek duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz. Hepsinin sizi açık edeceğini, fark edilip, yargılanıp, terk edileceğinizi düşündüğünüzden yorumdan kaçabilirsiniz. Kendinize ait fikirleri ortaya koymak size zor gelecektir. Ben
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  Ablam balık burcu ve balık burcunun tüm özelliklerini taşıyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş