1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcu Neleri Sever?

Konu, 'Balık' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Balık burcu olan kişiler merhametli, sabırlı ve duyarlı olmaları ile bilinmektedirler. Balıklar sadık, dürüst ve vicdan sahibi insanlardır. Her ortama kolay bir şekilde uyum sağlayabilmektedirler. Çevresel etkenlerden en kolay etkilenen burç da balık burcu olarak bilinmektedir; balık burcu olan kişiler oldukça neşeli ve eğlenmeyi seven bir yapıdadır. İnsanları kolay bir şekilde etkileyip inandırabilirler.

  Hayal Dünyası
  Balık burcu olan kişilerin kendilerine ait bir dünyaları vardır. Balıklar çoğu zaman kendi oluşturduğu bu hayal dünyasında geçirirler. Balıklar dış dünyasında ise çok mutludurlar insanlar bu burçların bazen aptal olduğu bile düşünülebilmektedir. Oysa balıklar göründüğünden çok daha fazla zeki ve kurnaz insanlardır. Sadece görülmesine izin verdiği duygularını gösterirler. Aslan burcu olan kişiler ile yarışabilecek kadar gelişmiş rol kabiliyetleri vardır.,

  Eli Açık Balıklar
  Balık burcu olan kişilerin eli çok açıktır; duygu yüklü ve merhametli olmaları nedeniyle etrafındaki herkese yardım etmek isterler. Bu nedenle paralarını kolay bir şekilde harcayabilirler. Balıklar yaratıcı yönleri ile çok iyi paralar kazansalar da bu kazançlarını bir yatırıma çevirmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Balıklar çok fazla çalışmayı seven insanlar değildir. Çalışma saatleri belli olan bir işten kolay bir şekilde sıkılabilmektedirler. Balıklar oldukça duygusal, narin ve romantik insanlardır. Çok fazla hayal kurdukları için gerçek hayat ile hayal dünyasını kolay bir şekilde birbirine karıştırabilirler. Balıkların dışarıdan kırılgan ve duygu yüklü görünen görüntüsüne karşı, aslında kuvvetli bir kişilikleri vardır; duygu yüklü acılar karşısında pes etmeden hayatlarına devam ederler. Kendi değerleri, yargıları onlar için önemlidir ve hayatlarını bu yönde yaşamak isterler.

  Kuvvetli Bir 6. His
  Balık burcu olan kişilerin oldukça kuvvetli bir 6. hissi vardır. Etrafındaki olaylardan kolay bir şekilde etkilenseler de balıklar, 6. hisleri yardımıyla yaşanacak olumsuzlukları kolay bir şekilde hissedebilirler. Balıklar çoğu zaman okumayı ve yazmayı severler. Gelişmiş sezgileri yardımıyla mistik konulara, felsefeye ve dine karşı inanılmaz ilgileri vardır Hayat balıklar için dönem dönem ürkütücü olsalar da bu gibi durumlarda balıklar, kendilerini mutlu hissedebilmek için güvenebileceği bir insanın yardımına ihtiyaç duyarlar. Arkadaşlık duyguları onlar için oldukça önem taşımaktadır. Birisine değer verdiklerinde o kişi için her şeyi yapabilirler. Karşısındaki insandan da aynı davranışı bekledikleri için zaman zaman hayal kırıklığı yaşamaları da kaçınılmazdır.
   
 2. M

  Misafir Misafir

  Bende Balik burcuyum bunlarin hepsi dogru ben de ayniyim
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş