1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcu Karşı Cinsi Nasıl Etkiler?

Konu, 'Balık' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Balık burcu bayanları karşılarındaki kişileri nasıl etkiler diye merak mı ediyorsunuz? O halde bu yazımı okuyarak kolay bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

  Balık burcu erkekleri anlayışlı, şefkatli ve sevgi dolu yaklaşımları ile bayanları kendilerine bağlamaktadırlar. Özellikle romantik akşam yemekleri, şiirler ve fedekarlıkları ile balık burcu erkeğini tanıdığınız zaman onun romantikleri karşısında şaşırmanıza gerek yoktur; çünkü balık burcu erkeklerinin doğasında vardır bu. Kimi zaman o kadar uçuk hayaller kurar ki bunları size anlattığı zaman siz de bu hayallerin olmayacağı konusundan emin olacaksınız. Bir balık burcunu etkilemek istiyorsanız sanat ve edebiyata ilgi duymaya başlayarak adım atabilirsiniz.

  Evlilikte akrep ya da yengeç burcu bayanlarını seçtikleri zaman tam bir uyum içinde evlilik ortamı yaratabilecek olan balıklar ömürlerinin sonuna kadar mutlu olabilirler. Alçakgönüllü, uyumlu, sevgi dolu, dış görünüşe önem vermeyen, ruhu zengin, işleri yolunda gitmese bile olumlu bir durum gördüğü zaman sanki her şey düzelmişcesine pozitif yaklaşabilen biridir.

  Fazla duygusal olan balıklar bazen çok mutlu olabilirken; bazen de çok mutsuz olabilmektedirler. İçinde bulundukları ortamdan çok etkilenebilen balıklar zaman zaman kendi kabuklarına çekilerek yalnız kalmak isterler. Öfkelendiği zaman sözleri ile karşısındakini incitebilmektedir.

  Balık burcu erkeği romantikliği sevdiği için saldırgan ya da sahiplenici bayanlar balık burcu erkeklerinin hoşlanmayacağı bayan tipleridir. Kolay incinen kişilere karşı ilgili olan balık erkekleri kendi bildiği gibi hareket etmekten hoşlanır. Sekste de romantik davranan balık burcu erkeği sevdiğine tıpkı bir prensesmiş gibi davranmaktan hoşlanır.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Balıkların aşkı büyük olur, karşı cinside etkilemenin yollarını çok iyi bilirler.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş