1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Konu, 'Balık' kısmında naz tarafından paylaşıldı.

 1. n

  naz Yeni Üye

  Balık Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir,Balık Burcu Kadınlarının özellikleri.


  Bu burcun kadınlarının çoğu güzel ve cazibelidir. Hem çift karakterli, hem çift kısmetli hem de çok hisli olurlar.

  Onlara ''gerçek kadın" da denebilir. Ancak ele geçirilmeleri hiç de kolay değildir. Bedeni suda kayganlaşan bir balık gibi avuçlarınızın içinden kolayca kaçıp gidebilirler.

  Balık burcu kadınları iş hayatını sevmez ve mecbur kalmadıkça çalışmazlar. Onların ideali evlerinin sultanı olmaktır. Müşfik, merhametli, iyi niyetlidirler.

  Bilim ve sanata çok da kıymet vermezler, daha doğrusu onlarsız da yaşayabilirler. Ailelerine ve dostlarına bağlı olurlar.


  Aşk zamanı

  Aşk onun için her şeydir. Sevdiği erkeğe bağlandığı zaman, Balık kadını için dünyada o erkekten üstün ve değerli biri kalmaz. Bütün kalbiyle bağlanır ve sevdiğinin her istediğini yapar, onun her arzusunu yerine getirmeye çalışır. Bu kadın aşk için yaşar, sevip sevilmediği zaman durgun, üzgün ve karamsar bir görünüm sergiler. Âşık olduğundaysa cazibesi iki kat artar, gözleri parlamaya, konuşmasıyla, yürüyüşüyle, hareketleri inanılmaz bir kendine güven sergilemeye başlar.

  Balık burcu kadını çok kıskançtır. Sadece sevdiğini değil kendisinden üstün olanları ya da kendisinin sahip olmadıklarına sahip olanları da kıskanır. Aslında oldukça kendini beğenmiştir. Çevresindeki bütün kadınlardan daha üstün olduğuna inanır ve bu yüzden onların kendisinden daha çok şeylerinin olmasına dayanamaz. Dünyanın en sevilecek kişisi kendisidir ona kalırsa. Tabii âşık olduğu zaman kıskançlığı iyice şiddetlenir. O zaman sevgilisini neredeyse dişi sinekten bile kıskanacak hale gelir. Ama dedik ya, tuhaf bir kendine güveni de vardır bu kadının, o yüzden gerçekten istediği zaman bir erkeği ne yapıp edip elde etmesini bilir.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Mavi bak balık Burcu diyorlar kadın diyorlar senden bahsediyorlar :) Sevecen olurmuşsun.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş