1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcu Aşk Hayatı 2012

Konu, 'Balık' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

 1. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  2012 Balık Burcu Aşk Hayatı
  Rezzan Kiraz 2012 Balık Burcu Aşk hayaıt
  balık Burcu Aşk Hayatı 2012 rezzan kiraz

  Sevgili Balıklar uranüs gezegeni sizlere, iradenizi güçlendirici, bağımsız, özgün, sezgili olmanızı sağlayacak etkilerle dolu bir süreç yaşatacaktır. Heyecanlı ve teşvik edici kişiliğiniz ile insanları kendinize çekeceksiniz. Düşüncelerinizde inatçılık, kaygılı olma hali, heyecanlılık ve sinirlilik görülebilir. Huzursuzluk ve yalnızlık duyguları bulunabilir. Kendinize hoş gelen geleneksel fikirlerinizi açıklamak için alışılmadık yollar arayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenir ve bu durumdan fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Zihniniz çok büyük düşünceler ile doludur. Fiziksel görünüşünüze pek aldırmazsınız. Davranışlarınız eksantrik, uyanık ve huzursuz etkilerle dolu olabilir. Özgürlüğünüz sizin için en değerli olgunuz hale gelecektir. Davranışlarınızla dikkat çekecek ve sıradan bir insan olmadığınızı herkese göstereceksiniz. Birçok deneyimler yaşayacak, gelenek dışı, orjinal, çabuk karar veren etkiler altında olacaksınız. Kısıtlanmalara ve zorla yüklenen görevlere tahammülünüz olmayacak, kendi orjinalliğinize ve öneminize olan inancınızı koruyacaksınız. Sadece kendi özgür iradenizle hareket edeceksiniz.  Sevgili Balıklar yıl içinde Neptün gezegeni sizlere düşünceli bir tavır ve sezgili bir ruh hali sunacaktır. Bilinçaltınızda ruhsal yetenekleriniz bulunacak ve bunlar son derece dikkat çekici bir duruma gelecektir. Özel bir yalnızlık duygusu ve belirli bir insana tutsaklık halinde bağlanmak gibi etkiler altında olacaksınız. Yüksek bir gücün varlığına inancınız gelişecek, tüm yaşamın benzersiz bir parçası olmayı hedefleyeceksiniz. Okült ve mistik alanlar dikkatinizi çekecek ve özel bir şekilde ilgilenme gereği duyacaksınız. Düşkün ve muhtaç kişilere, yatağa bağlı bir insana hizmet etmeniz gibi zorlu enerjiler de (doğum haritanızdaki etkiye bağlı olarak) verebilir. İnsanlara yardımcı olmak sizin için en önemli olgu haline gelecektir. Bu süreçte gizli düşmanlarınıza karşı tetikte olmanız da gerekebilir.

  Bu süreçte, vizyon sahibi olmanız doğal olarak gerçekleşecektir. Dış ortamlarda olsun çevrenizde olsun sizdeki farklı duruş göze çarpacaktır. Bu dönemde farklı inanışlar ilginizi çekecek, yaşamın üst boyutları hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz. Sanatla uğraşıyorsanız bu dönemde önemli eserler verebilirsiniz. Edebiyat alanıyla uğraşıyorsanız büyük bir ödülün sahibi olabilirsiniz. Tüm sınırların ötesinde yaşamak isteğiniz güçlenecek, vizyonlarınız renkli ve etkili hale gelecek.
   
 2. M

  Muhibbi Yeni Üye

  balık burcu çok duygusal oluyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş