1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcu Aşk Hayatı 2012

Konu, 'Balık' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Balık Burcu Aşk Hayatı 2012
  2012 Balık Burcu Aşk Hayatı Yorumu
  2012 Balık Burcu Aşk Hayatında Neler Olacak

  2012 Balık Burcu Aşk Hayatı nasıl geçicek 2012 yılında balık burçları aşk hayatlarında nelerle karşılaşacakalr merak ettiğiniz tüm soruların cevapları sizlerle 2012 Balık Burcu Aşk Hayatı

  Sevgili Balıklar 2012 yılında Aşk ve evlilikle ilgili 7.eviniz bu yıl etkin.Evet hayatınızın aşkın ile bu yıl karşılaşabilirsiniz. Aşk evinizin yönetici gezegeni Merkür, dolaştığı evlerin konumuna göre bulunduğu alanlara bağlı bazı küçük maceralar yaşatsa da, bu yaşamınızı kapsayan nitelikte bir aşk olmaya aday ve evliliği düşünebilirsiniz..
  Mevcut ilişkilerinizi mercek altına alacaksınız. Arzu ettiğiniz özgürlüğü elde edebilmek için, geniş kapsamlı arayışlarınızı sürdüreceksiniz. Yalnız yaşayan Balıklar, ciddi birlikteliklerin eşiğine gelecek, küçük denemeler yaşayacaklardır. 2. evlilikten çekinen Balıklar ise, evlilik tarzı bir ilişkinin içinde olacaklardır. Kardeş veya kardeş kadar yakın olanlar da, Ekimin sonlarına doğru ciddi evlilik fırsatları yakalayacaklar. Evli olan aile büyükleri mevcut durumlarını koruyacaklar.
   
 2. a

  açelya Yeni Üye

  Balık burcu oldukça duygusal bir burç balık burcunun karsısındaki de duygusal olmazsa balık burcunun aşk hayatı acılarla dolar eminim
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş