1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Balık Burcu Agustos 2011 Yorumları

Konu, 'Balık' kısmında mevt.. tarafından paylaşıldı.

 1. m

  mevt.. Yeni Üye

  Balık burcu Agustos 2011 yorumlarını istiyorum. Rezzan Kiraz yorumları öncelikle tercihimdir.
   
 2. p

  pozell Yeni Üye

  Balıklar Ağustosu beklemek zorundasınız ay başında daha net bilgiler veriyor arkadaşlarım.
   
 3. A

  Abdullah Yeni Üye

  Bu yıl sürpriz kazançlarınız sizi çok sevindirecek. Yılın ilk yarısında maddi gelirlerinizi ilgilendiren konularda türlü fırsat ve şans kapınızda olacak.

  Mart ayından itibaren beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilir, gelirlerinizi ve yatırımlarınızı arttırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sürpriz etkilere açık olduğunuz bu dönemde çıkabilecek beklenmedik harcamalara karşı da tedbirli olmalısınız.

  Yılın ikinci yarısında ise yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişim, kısa yolculuklar, eğitim, öğrenim ve anlaşmalarla ilgili konularda şans ve fırsatlar sizinle birlikte olacak. Nisan ayından itibaren Neptün'ün etkisi altında olacaksınız.

  Hayal gücünüzün ve sezgilerinizin dikkati çekecek ölçüde aratabileceği bu dönemde, yaratıcılığınızı ve sanatsal yeteneklerinizi farkına varacaksınız.

  Olumsuz etkiler altında ise bu dönemde hayallerinizin çok fazla etkisinde kalabilir hayalle gerçeği ayırt etmekte güçlük çekebilirsiniz.

  Gerçek kişiliğinizi ortaya koyma konusunda zorlanabileceğiniz bu dönemde, sağlığınız konusunda da zorlanabilirsiniz. İlaç ve alkol kullanımına da dikkat etmelisiniz.Bu yıl sosyal hayatınız, kariyeriniz, aileniz, çocuğunuz veya aşk hayatınıza ilgili etkileyici gelişmelere açık olacaksınız.

  Aşk hayatınızda neler olacak?

  Geçen yılın bir kısmında burcunuzda hareket eden Uranüs ve ilişkiler evinizde hareket eden Satürn'ün etkisiyle oldukça zorlandınız.

  Özellikle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda gerilimli olaylar, üzücü ayrılıklar, kopuşlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Fakat bu yıldan itibaren sizi ilişkiler anlamında zorlayan ve üzerinizde baskı yaratan etkilerden kurtuluyorsunuz.

  Bu arada cinsel istekler ve tutkular konusunda kendinize bazı kurallar koyabilir veya başkaları yüzünden bu konuda kısıtlanabilirsiniz.

  Kişisel istek ve arzularınız artıyor...

  2011 yılının ilk yarısında Jüpiter'in etkisiyle kişisel anlamda sahip olmak istediklerinizle ilgili arzularınız giderek büyüyebilir. Ve sizin için bir tutku halini alabilir.

  Artan tutkular ve beklentiler, değişik arayışları ve maceraları da beraberinde getirebilir.

  Yılın ikinci yarısından itibaren ise Jüpiter'in sizi olumlu etkilemesiyle birlikte ilişkiler konusunda karşınıza çıkacak fırsatlar artacak.

  Özellikle yakın ilişkilerinizi ilgilendiren konularda çeşitli destek, fırsat ve olumlu etkilerle karşılaşacaksınız.

  Duygusal anlamda huzursuz ve endişeli olabilirsiniz...

  Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. Fakat özellikle Şubat ayında dostluklar, sosyal hayatınızla ilgili gelişmeler etkileyici olabilir. Önemli bitişler ve başlangıçlara imza atabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş