1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bakımlı Olduğunuzu Gösteren İşaretler

Konu, 'Güzellik ve Sağlıklı Bakım Önerileri' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  Bir bayanın bakımlı olduğu dış görünüşünden anlaşılmaktadır.

  Bir bayanın yüzü ne kadar temiz olursa olsun saçlarınızın dağınık ve kirli oluşu diğer insanlar tarafından kötü intiba uyandırmaktadır. Bu nedenle kafa yapınıza uygun bir saç modeli belirlemesinde bulunmalısınız.

  Gözlerinizin çekici ve güzel görünmesini istiyorsanız kaşlarınızın bakımına da özen göstermelisiniz. En geç 2 haftada bir kaşlarınızı toparlamayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Kaşlar küçük detay olarak kabul edilse de yüze bakıldığı zaman ilk fark edilen ayrıntılar arasında yer almaktadır.

  Sıcak ya da soğuk havada tahriş olan cildinizin bakımını her gün düzenli olarak gerçekleştirmelisiniz. Çeşitli maske ya da peelingler yardımı ile cildinizdeki lekelerden kurtulabilir; daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildiniz denildiği zaman yüzünüzün yanı sıra göğüs ve bacak bölgenizin güzelliği içinde gerekli bakımları yapmalısınız.

  Makyaj yaparken giyiminize, ten renginize en uygun makyajı yaparak cilt güzelliğiniz için gerekli olanı yapmış olursunuz.

  Bakımlı bir bayanın tırnakları bakımlı olmalı; elleri yumuşak ve pürüzsüz olmalıdır.

  Seçtiğiniz kıyafetin vücut tipinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece hem bakımlı hem de şık görünebileceksiniz.

  Teninize uygun bir parfüm seçiminde bulunarak güzelliğinizi ve bakımlı görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş