1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Babaya söylenecek en güzel sözler

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Büyüklerimize her zaman iyi davranmalı onlara en güzel sözleri söylemeliyiz. Babalarımız atamız bizim dünyaya gelmemize vesile olan kişilerdir.Babalara fırsatını buldukça güzel sözler söylemeli onların gönlünü almalıyız.
  [​IMG]

  Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların en tatlısı. Dualarını bizden eksik etme.

  Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü canı gönülden kutlu olsun.

  Baba sevgisini koruyunuz. O sevgiyi kesip atarsanız, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür… Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed Sav. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun Babam…

  İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

  Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

  Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz.

  Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun sevgili babacığım.

  Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.

  Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.

  Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım. canım babacığım.

  Ailemin reisi, büyük aşkım… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.

  Biricik babama sevgilerimle… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.

  Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.

  Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.

  Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.

  Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım. Babam.

  Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme canım babacığım. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin… Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz… Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun…

  Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım

  Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun

  Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

  Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

  Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun

  Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en güzel kokanına, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en sevgilisine doğum gününü kutluyorum.

  Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

  Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dun de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Birlikte nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi… Seni çok seviyorum babacığım…

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

  Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum canım babacığım. Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun canım babacığım.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş