1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Babalar Gününde Babama Ne Alsam?

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Her yıl ayrı bir heyecan ile beklenen bir çok kız çocuğunun yanı sıra erkekler ve kadınlar evlerinin reisleri için Dünya genelinde her yıl Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan müstesna bir gündür. Bu özel güne yakışır babamıza ne hediye alsak diye evi bir telaş sarar. Babaların gönlü boldur, ne alırsanız alın onlara bir sarılmanız kollarının altına girmeniz onlar için en büyük zenginlik, en kıymetli hediye olacaktır.

  Öncelikle hediye alacaklar ekonomik durumlarına göre davranmalı, mesela ; evin çalışmayan çocukları veya Anneleri hediye alırken mütevazi olmalılar, babalarını borca sokarak hediye almalarına sanırım babaları da razı gelmez.. Kendi harçlıklarından hediye alacak kişiler de yine ekonomik davranmalı..Şayet işiniz iyi ve babanıza hediye almak istiyorsanız o halde babanızın en çok ihtiyacı olan şeyi tercih edin. Kesinlikle çok pahalı ve bir günde solacak çiçek vs alıp paranızı ziyan etmeyin.İllaki çiçek alacaksanız kalıcı bir şeyler düşünün.

  Babalara genel olarak kravat, gömlek gibi hediyeler alınır ancak babanızı siz bizden daha iyi tanırsınız ona en çok sevineceği ve ihtiyacı olanı seçiniz.Unutmayın özel günler özel insanları mutlu eder..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş