1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aziz Yıldırım Bugün Serbest Kalacakmı?

Konu, 'Haberler' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  25.02.2012 Aziz Yıldırım Tahliye kararı
  Şike mahkemesinin kararı 25.02.2012
  Aziz Yıldırım serbest bırakıldı mı 25.02.2012

  Aziz Yıldırım Bugün Serbest Kalacakmı?

  [​IMG]
  Dün görülen davada Başta Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım olmak üzere 16 sanığın tahliye talepleri ise reddedildi. Tahliye kararları suç vasfının değişme ihtimali dikkate alınarak verildi
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Aziz Yıldırım Türk iş adamıdır, inşaat mühendisi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanıdır.

  Aziz Yıldırım ilk ve lise eğitimini Düzce'de yapmıştır. Düzce'de amatör futbol (Hamidiyespor Kulübünde) oynamıştır. Daha sonra Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi) inşaat mühendisi olarak mezun olmuştur. NATO Altyapı ihalelerine de katılan Maktaş Mühendislik firmasının sahibidir. Düzcespor Kulübünde fahri başkanlık yapmıştır.

  Aziz Yıldırım 1990-1992 yılları arasında Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yönetimde görev aldı. 1991-1992 sezonunda futbol şube sorumlusu oldu. 1998 yılından itibaren Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanlığını yapmaktadır. 3 Temmuz 2011'de "Ekonomik çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek" ve şike iddiasıyla gözaltına alınmış, 10 Temmuz 2011'de tutuklu yargılanmak üzere Metris Cezaevi'ne konmuştur.

  Aziz Yıldırım, iki çocuk babası olan Yıldırım 7 Nisan 2010 tarihinde 30 yıllık eşi Yıldız Yıldırım'dan boşanmıştır. Daha sonra Gonca Çelikkıran ile evlenmiştir.
   
 3. n

  nehirim Yeni Üye

  Bugün Aziz Yıldırım Tahliye kararı çıkarmı nöbetci mahkemeye bağlı sanırım akşam saatlerinde durum belli olur.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş