1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ayrıldığım Sevgilimin Bana Dönmesini Nasıl Sağlayabilirim?

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında AŞKSIN tarafından paylaşıldı.

 1. A

  AŞKSIN Yeni Üye

  Çok aşıksınız ve sevgilinizin size dönmesini çok mu çok istiyorsunuz peki sevgilinizi geri kazanmayı nasıl sağlarsınız?

  Sevgilinizden mi ayrıldınız ve size yeniden geri dönmesini istiyorsunuz öyleyse size vereceğimiz ipuçlarından yararlanabilirsiniz işte sizlere küçük ipuçları..

  Ayrılıklardan sonra insanlar eski sevgililerinin kendilerine dönmesini sağlamak için onlara yalvarır ve bu davranış, anda yapılacak en büyük hatadır.Yalvarmak bu noktada yapılacak en doğru şey gibi gözükse de doğru değildir.
  [​IMG]
  Hiç Kimse ilgiye muhtaç biriyle olmak istemez. Yalvarmak ve yakarmak gerçekten iticidir ve bu davranışlarınız eski sevgilinizin sizden daha da uzaklaşmasına neden olacaktır.

  Eğer kendinizi lütfen gitme, senin için her şeyi yaparım türünden sözcükler sarf ederken buluyorsanız, siz de paspas sendromu yaşıyorsunuz demektir. Bu sendromu yaşamayı kimse istemez çünkü ilk olarak, bu çok iticidir. Kendi görüşleri, hisleri ya da ihtiyaçları olmayan birini kimse çekici bulmaz.

  Sevgilinizi yeniden kazanmak için fazla ortalıkta görünmemeye çalışmalısınız.Onu telefonla sürekli aramanız ya da mesaj atmanız, sizin ilgiye muhtaç ve yapacak başka bir şeyi olmayan biri gibi görünmenize neden olur. Daha önce de söylediğimiz gibi muhtaç görünmek iticidir ve bundan kesinlikle sakınmalısınız.

  Sevgilinizi yeniden kazanmanın en mantıklı yolu ona ne kadar değer verdiğinizi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek gibi görünebilir. Ancak bize güvenin bu iyi bir yaklaşım değildir.Büyük ihtimalle eski sevgiliniz onu sevdiğinizi ve ona ne kadar değer verdiğinizi zaten biliyor. Hatta sizinle bir ilişkisi vardı, yani muhtemelen o da size değer veriyor.

  Sevgiliniz olmadan hayatın bir anlamı olmadığı şeklindeki davranışlarınız, onun size olan saygısını yok edecektir.Eski sevgiliniz başka biriyle görüşmeye başladığında panik yapmak.Ayrılıklardan sonra kendimizi üzgün, kızgın hissederiz, canımız yanar ve kafamız karmakarışıktır. Sevgiliniz başka biriyle görüşmeye başladığında bu bizi darmadağın eder. Daha da depresifleşiriz, kafamız daha da karışır. Size eski sevgiliniz bu yeni ilişkide çok çabuk bir samimiyet yaşamaya başlamış gibi gelebilir bu yazılanları dikkate alırsanız kesinlikle yararını göreceksiniz..
   
 2. S

  Sinel Yeni Üye

  Sizden ayrılanın peşine düşmeyiniz derim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş