1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ayrılacağınız sevgilinize söylenecek kısa veda sözleri

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında AŞKSIN tarafından paylaşıldı.

 1. A

  AŞKSIN Yeni Üye

  Hiç istemeden bazı nedenlerden dolayı ayrılacak olduğunuz sevgiliye söylenecek en güzel kısa veda sözleri , ayrılığın en güzeli olmaz ancak en az kalp kırmadan bu sözleri söyleyebilirsiniz.

  Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.Elveda aşkım

  Yüreğine sevda eken ayrılık biçermiseven sevilenden kolayca vazgeçermi sen beni sevme gülüm ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi sana veda etmek öyle acıki.
  Senin kanadın olmak isterdim sevgilim Ben olmadan uçma diye, Senin baharın olmak isterdim, Ben olmadan açma diye.Ama bensiz açtın aşkım elveda..
  [​IMG]
  Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde yanan bir ateş ve gözlerimden akan yaşdın Ama sen her zaman benim küçücük kalbimde çok büyük bir parçaydın ama artık yoksun...Hoşçakal

  Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

  Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın yarimsin elveda..

  Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

  Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun..Elveda sevgilim..

  Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş ölmek bir kefen giymekmiş ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek sensizlikmiş

  Kötü diye bir şey olmasaydı cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın bu can uğruna fedaydı...seni çok seviyorum.

  Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere gözlerimi götürmeden yanında!

  Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belkigözler dalıp giderken yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkidebelki belkilerle dolu bir hayattı bu..

  Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

  Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam Veda ederken bile sana yalvarmam..
   
 2. N

  Nursultan Yeni Üye

  Ayrılacaksanız sözlerle filan ne uğraşıyorsunuz direk söyleyin bitsin
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş