1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ayakkabının Vurmaması İçin Öneriler

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Ayakkabımın eskimesini hiç istemiyorum, her yeni ayakkabı aldığımda acaba ayaklarıma vuracak mı diye endişe etmekten ayakkabı almak veya almamak konusunda kararsız kalanlardanım.

  Hatırlayın ilk aldığınızda ayakkabı vurur ve dayanılmaz bir ağrı çekersiniz yürürken bir an önce eve varmak istersiniz, eve gidince dert bitiyor mu? ayağımız bir kere vurmuştur ve diğer ayakkabıları giyerken de sıkıntı yaşarsınız, Ayakkabı ayak yapısına göre de farklı yerlerden vurma yapabilir. İyi bir köşkere gidip vuran yerleri tespit ettirip tamir ettirebilirsiniz.
  [​IMG]
  Kaliteli ayakkabılar genelde vurma yapmaz, ancak diğer ayakkabıların en çok arka kısımdan vurdukları bilinir. Bunun çözümü olacak tavsiyemiz ayakkabının arka kısmına bir topuk yastığını ayakkabıcılardan alarak sorunu giderebilirsiniz. Alacağınız topuk yastığı ayakkabının arkadan vurmasına engel olacaktır. Şayet ayakkabı büyük olduğu için vuruyorsa arkaya bir destek sağlanabilir. Bu destek genelde peçete veya bez olarak kullanılır.

  Şayet almış olduğunuz ayakkabının tarak kısmından vuruyorsa ayakkabınızın özel bir makine ile genişletilmesi gerekiyor.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
Benzer Konularımız
 1. M
  Yanıtlar:
  1
  Okunma:
  2.044

Sayfayı Paylaş