1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ayak Bileğini Nasıl İnceltiliriz?

Konu, 'Güzellik ve Sağlıklı Bakım Önerileri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Şişman ayak bilekleri nasıl incelir, ayak bileği inceltme yolları, ayak bileği nasıl incelir

  Ayak bileklerinin inceltilmesi her hasta için mümkün olan bir durum değildir. Ayak bilekleri kompleks bir bölgedir ve vücut iskeletimizin taşınmasında ve dengesinde önemli bir bölgedir. O nedenle bu bölgeye uygulanacak cerrahi işlem oldukça önemlidir ve iyi planlama ve tecrübe gerektirir. Bu bölgenin kan damarlarından ve sinirlerden zengin olması nedeniyle her hastaya uygulanabilecek bir cerrahi işlem değildir. Kalınlığın nedeninin cilt altı yağ dokunun fazlalığından kaynaklanıyor olması ön koşuldur.
  [​IMG]
  Ayak bileğinin yağlanması problemi diyetle veya sporla eritilemez. Tedavi seçeneği Liposuction ameliyatıdır. Ben bu amaçla 3.kuşak ultrasonik Liposuction cihazı olan VASER kullanıyorum. Standart liposuctiona göre kas, sinir, deri ve damar dokularına zarar vermeden sadece yağları hedef alan ve yağları eriten bu sistem sonrasında yine Liposuction kanülleri ile içerdeki sıvı yağ boza şeklinde dışarı alınmakta ve bu bölgenin konturu düzensizlik yaratmadan sağlanabilmektedir. VASER ile sadece bu bölge değil tüm yağlanma ve kontur problemi olan alanlarda ki istenmeyen yağlar rahatlıkla uzaklaştırılmaktadır.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Şayet estetik açıdan olacaksa bu riske değmez ayak bilekleri bahsedilen üzere yüksek derecede problemlere yol açabilir. Yinede hekimlerin gözetiminde bu olayı yaptırabilirsiniz tamamen size kalmış.
   
 3. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  Ayak bileklerinin inceltilmesi her hasta için mümkün olan bir durum değildir. Ayak bilekleri kompleks bir bölgedir ve vücut iskeletimizin taşınmasında ve dengesinde önemli bir bölgedir.
   
 4. Şuşu

  Şuşu Yeni Üye

  ayak bileklerinin de egzersize ihtiyacı var yaparsak elbet incelir
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş