1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ay Tutulması Hangi Burçları Etkiliyor?

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında MeLeGim^^ tarafından paylaşıldı.

 1. M

  MeLeGim^^ Yeni Üye

  Son Ay Tutulması Hangi Burçları Etkiliyor,Ay Tutulması En Çok Hangi Burçları Etkiliyor,Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkiliyor Biliyormusunuz?

  15 haziran ay tutulmasının burçlara olan etkisi ne olacak, burçlar ay tutulmasından nasıl etkilenecek, en çok hangi burçlar etkilenicek, ay tutulması 2011, ay tutulması astroloji, ay tutulması bizi nasıl etkiler,

  15 Haziran 2011′de Yay burcunda gerçekleşecek tam Ay tutulmasının

  dünyadaki ve Türkiye'deki etkileri hakkında merak edilenler… Yay burcundaki tutulma tam olarak ne zaman gerçekleşecek? Yay burcu neleri temsil ediyor? Yay burcundaki Ay tutulmalarında ne tür etkiler ortaya çıkar? Ay tutulmaları en çok kimleri etki altına alır? 15 Haziran 2011′deki tutulma en çok kimleri etkileyecek? Yay burcundaki Ay utulmalarında ne tür etkiler ortaya çıkabilir? Ay tutulmasının etkileri ne zaman hissedilmeye başlanacak? Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının enerjisini olumlu yönde nasıl kullanabiliriz?

  Kova burcu ve yükselen kova burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek?Grubunuzla birlikte yaptığınız bir çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Öğreniminizle ilgili, günlük hayatınızı etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ailevi durumları nedeniyle, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. takım, güvenlik ya da büyütmeyle ilgili işlerinizi tamamlamaya gayret edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte, evle ilgili bir konuyu sonuca bağlayabilirsiniz. Sağlık alanında bir gelişme yaşanabilir.

  Yay burcu ve yükselen yay burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Başkasının eşiyle ya da ortağıyla bağlantılı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi, miras, nafaka, sigorta vs. türü gelirlerinizle bağlantılı bir anlaşma imzalayabilirsiniz. Evinizle ya da ailenizle ilgili konulara yoğunlaşabilir ve çeşitli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken azmi kendinizde bulabilir ve sonunda başarılı olabilirsiniz.

  Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Yüksek öğrenimle, ya da yargıyla bağlantılı alanlarda, günlük hayatınızda bir değişiklik meydana gelebilir. Grubunuzla ilgili çalışmaları tamamlayabilirsiniz. Rutin olarak yapmaya alıştığınız işlerde bir sona gelebilirsiniz. Basın-yayınla ilgili işleri, istediğiniz biçimde sonuçlandırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan ayrılabilir ya da çalışma araç-gerecinizi yenileyebilirsiniz.

  Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Yargılamayla ya da yüksek öğrenimle bağlantılı mağdur olduğunuz konularda bir sonuçlanma gerçekleşebilir. Bağımlı kaldığınız bir kişiyle ya da bir durumla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili işlerinizde bir tamamlanma yaşanabilir. Sevdikleriniz nedeniyle mahrum kaldığınız bir konuyu çözümleyebilir, bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Terazi burcu ve yükselen terazi burçları

  Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek? Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın çevrenizle ilgili bir tamamlanma yaşanabilir. Yabancılarla ya da basın-yayınla bağlantılı konuları bitirmeye çalışabilirsiniz. Yolculuklar ya da iletişimle ilgili olarak bir final gerçekleştirebilirsiniz. Kariyerinizi yakından ilgilendiren bir görüşme ya da anlaşma gerçekleştirebilirsiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  ay tutulmasının burçlar üzerindeki etkisi,
  ay tutulması burçlara etkisi,
  Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler

  Ay tutulmalarının Astrolojideönemi vardır çünkü bu tutulmalar kuzey ve güney düğüm noktalarının yakınlarında gerçekleşir, düğümler astrolojide önemli, kadersel dönemlere, değişimlere, önemli derslere işaret eder.

  Ay, ikizler burcunda tutulacağından ikizler burcunun yöneticisi olan Merkür'ün geri harekette ve karşıt burcunda olan Yay'da ilerliyor olması özellikle İletişim konuları, ticaret, eğitimle ilgili konular, seyahatler, teknoloji ile ilgili işlerde, bilgisayarlar her türlü iletişim araçları ile ilgili konularda gecikmeler, hatalar, yanlışlıklar, bilgi eksikliği, yanlış anlamalar gibi konuları gündeme getirebilir. Bunun yanı sıra din, felsefe, hukuk, ithalat, ihracat, üniversiteler ve akademik konularla ilgili önemli haberler okuyabilir, gelişmeler, yaşayabiliriz. Bu tutulma sonrasında özellikle yeni felsefe akımları ile karşılaşabilir, hayatın deneyimsel, mistik, dinsel yönleri çok daha fazla ön plana çıkabilir.

  Ayın Jüpiter ve Uranüs ile bağlantısı, beklenmedik, sürpriz, ani gelişmelerin işareti olabilir. Olayların önüne geçmek, dağılmasını önlemek zor olabilir, hızlıca yayılabilir. Özellikle bilgi ve teknoloji alanında gerilimler, Özellikle Ay ile Uranüs irtibatı isyanları, özgürlük temalarını, patlamaları, taşkınlıkları, statüko ile mücadeleyi, teknoloji alanında ki gelişmeleri, havacılık ve uçaklarla ilgili gelişmeleri, büyük önemli kazaları işaret ediyor. Yalnız Jüpiter'in Uranüs ile birleşiyor olması olası olayları çok daha abartılarak önümüze geleceğini de işaret ediyor olabilir. Önemli keşifler, icatlar ortaya çıkabilir özellikle Astroloji ve uzay ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir, yeni bilgiler edinilebilir. Yine terör ile ilgili saklı bir çok bilgi açığa çıkabilir, azınlık ve marjinal sayılan kişilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

  Yine bu tutulma esnasında Neptün'ünde devrede olması özellikle skandal sayılabilecek olayların gündeme gelmesi, bazı haberlerin eve olayların gündeme gelip net olarak anlatılmaması ve saklanması, keyif verici maddeler ile ilgili önemli operasyonların yapılması, su taşkınları ve sel gibi olayların habercisi olabilir. Yine şair ve sanatçılarla ilgili özellikle gizli kalmış, özel hayatlarına ilişkin bir çok haber gündeme gelebilir.

  Plutonun da Ay ile irtibatı sayesinde; özellikle depremler, doğal afetler, atomla ilgili gelişmeler, patlamalar, toplu ölümler, suikast haberlerine bol bol rastlayabiliriz. Özellikle Plutonun değiştirici ve dönüştürücü etkisi ile, bilginin, toprağın, gücün, maddenin el değiştirmeye başladığını, önemli, büyük, köklü kuruluşların krizlerine, önemli kişilerin, büyün yönetici veya siyasetçilerin özellikle ölüm haberleri ile de karşılaşabiliriz. İletişimi bilgi ve teknoloji ile ilgili değişimin ve dönüşümün eşiğindeyiz.

  Bireysel olarak incelemek gerekir ise burç bazında;

  Koç ve yükselen Koçlar;

  Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat. İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme, tadilat, ev ile ilgili konular bu tutulma sürecinde ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir.

  Boğa ve yükselen Boğalar;

  Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider-gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda tutulmanın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise, sürpriz, beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

  İkizler ve yükselen İkizler;

  Bu tutulma sizin burcunuzda olacağı için çok daha fazla öneme sahip. Öncelikle fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede. Bunun yanı sıra, ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir.

  Yengeç ve yükselen Yengeçler;

  Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir, özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil. Bu tutulma zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz.

  Aslan ve yükselen Aslanlar;

  Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda, yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir bazıları ise ayrılabilir.

  Başak ve yükselen Başaklar;

  İş ve kariyer konuları ön planda. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda. Ev iş arasında ki dengeyi iyi kurmalı, yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın, partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.


  Terazi ve yükselen Teraziler;

  Hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda. Yönetici pozisyonunda ki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat, bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir.

  Akrep ve yükselen Akrepler;

  Eğer finansal kaynak arayışı içinde iseniz bu tutulma zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç,alacak-verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda.

  Yay ve yükselen Yaylar;

  İlişkiler için tamam mı devam mı? Sorusuna yanıt aranacağı zamanlar, önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilir. Kötü giden ilişkiler ise tutulmaların desteği ile bitebilirde. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat.

  Oğlak ve yükselen Oğlaklar;

  Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir, daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle bel bölgesi, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz.

  Kova ve yükselen Kovalar;

  Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir, yalnız kovalar için oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler. Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

  Balıklar ve yükselen Balıklar;
  yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım-satım konuları ön planda. Bu işlerle ilgilenirken zaman zama n stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat. Özellikle sözleşme gerektiren konular gündeme geldiğince ocak ayının ilk haftasını beklemekte fayda var.

  alıntı
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş