1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Avea Tercüman Servisi Fiyatı

Konu, 'İnternet' kısmında azelya tarafından paylaşıldı.

 1. azelya

  azelya Yeni Üye

  Avea'nın tercüman servisi numarası kaç,
  Avea tercüman servisi fiyatı ne kadar,
  Avea tercüman servisi hakkında bilgiler

  Avea tercüman servisi veriyor..
  [​IMG]

  Avea Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde 7 gün 24 saat çeviri hizmeti sunuyor..

  Türkiye'nin en çok konuşturan operatörü Avea, müşterilerinin hayatını her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor. Avea'lılar artık çeviri alanındaki ihtiyaçları için Avea Tercüman Servisi'nden faydalanıyor.

  Avea Tercüman Servisi; Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde deneyimli ve uzman tercüman kadrosu ile çeviri hizmeti almak isteyen Avealıların hayatını kolaylaştırıyor. Avea Tercüman Servisi'nden yararlanmak için, 0555 757 58 59 servis numarasını arayarak; Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinden birini seçmek yeterli!
  Çeviri hizmetine yönelik talebi alınan Avealılar ilgili tercümanla iletişime geçildikten sonra geri aranıyor. Servis kapsamında ikinci bir numara da konferans görüşmeye dahil edilerek, çevirmen yardımıyla görüşme gerçekleşiyor.

  Avea Tercüman Servisi tercüman ile bağlantı sağlandıktan sonra, çeviri hizmeti alınan süre boyunca dakika başına 5 TL ile ücretlendiriliyor.
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  Dakika basına 5 tl iyi valla fiyata bak 1 dakikada işlem yapılamayacagına göre arayan kişi battı demektir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş