1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Atila Aydıner Kimdir?

Konu, 'Siyasetçi ve Asker' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Siyasetin başarılı isimlerinden olan Atila Aydıner aslen Rizelidir, 1948'de İstanbul'da doğan Aydıner, 1958'den günümüze kadar Bayrampaşa'da yaşamakta tam bir Bayrampaşalı dır. Liseyi Pertevniyal Lise'sinde okuyan Aydıner, İstanbul Eczacılık Yüksek Okulun'dan mezundur.

  1980'de Bayrampaşa'da Eczacı olarak iş hayatına başladı. 1984 -1987 yılları arasında, İstanbul Eczacı Odasın'da genel sekreterlik yaptıktan sonra. Bayrampaşa Tuna Spor Kulübü Başkanlığı yapan Aydıner, Tuna Lise'sinde bir süre İngilizce öğretmeni olarak görevde bulundu.
  Atila Aydıner.jpg
  Siyasi hayatına Refah Partisi ile adım atan Aydıner, Mahalli İdareler Enstitüsü'nde şehir planlaması, belediyecilik, belediye mevzuatı ve yöneticilik konularındaki eğitimini başarıyla tamamladı. Uzun yıllar Refah Partisi ve Fazilet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Aydıner, 1994-2004 yılları arasında Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcılığı yapmıştır.

  30 Mart 2014'de yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan adayı olan Atila Aydıner, %50.4 oranında oy alarak yeniden Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilerek görevine devam etmiştir.
   
 2. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Her şey bir yana ancak adam sağlam oy almış Bayrampaşa'da.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bayrampaşa kendisine sahip cikiyor belli..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş