1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

At Kestanesi Ve Yararları

Konu, 'A | B | C | Ç | D' kısmında Yalnız Kalpler tarafından paylaşıldı.

 1. Y

  Yalnız Kalpler Misafir

  Birçok insanın ne işe yaradığını bilmediği at kestanesinin vücut için birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle bacaklarda oluşan varislerin giderilmesinde etkili olan at kestanesinin, iyi bir ağrı kesici olmasının yanı sıra hücre yenileme özelliği de bulunmaktadır. At kestaneli tarifimizi siz de evinizde rahatlıkla hazırlayarak uygulamaya ne dersiniz.

  Malzemeler:
  At kestanesi
  Saf zeytinyağı

  Yapılışı:
  Bir blender kabının dörtte birine at kestanesi geri kalan kısmına da saf zeytinyağını ilave ederek blender’dan geçirin. Elde ettiğiniz karışımı bir kavanozun içine koyun ve kavanozu siyah bir poşetle kaplayın. Evinizin en güneş alan yerine koyarak yirmi gün orada bekletin. Yirmi gün sonunda kavanozun içindeki karışımı bir elekten geçirerek artıkları atın. Elde ettiğiniz yağı varislerinize, vücudunuzun ağrıyan yerlerine ya da hücre yenileyici olarak cildinize uygulayarak cildinizdeki yenilenmeyi görmeye hazır mısınız?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş