1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Asus Zenbook Özellikleri

Konu, 'Bilgisayar Pc' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Asus ZenbookÖzellikleri Neler ? ,
  Asus Zenbook Resimleri ,
  Asus Zenbook Nerede Satılacak ? ,
  Asus Zenbook Özellikleri,

  ASUS, Microsoft Türkiye ve Turkcell düzenledikleri ortak basın toplantısıyla ASUS’un Zenbook serisi ultrabook’larını daha uygun koşullar altında müşterilere sunacaklarını açıkladı. ASUS Zenbook’lar Microsoft’un Windows 8 e yükseltme imkanı sunan Windows 7 işletim sistemiyle birlikte Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla kullanıcılarla buluşacak.

  İşin içinde Turkcell’in de bulunması ASUS Zenbook satın alanlara her yerde Turkcell 3G üzerinden internete bağlanma fırsatının sunulacağı anlamına geliyor. Microsoft Türkiye’nin katkılarıyla Windows 8 e yükseltme imkanının sunulacak olması Windows 8 çıkacağı için su sıralarda bilgisayar satın almaya çekinen kitle için ikna edici bir unsur olabilir.

  ASUS ZENBOOK gelişmiş teknoloji ve incelikli bir işçiliğin benzersiz birleşiminden oluşmuştur. Taşınabilir bir bilgisayarın sürekli serin, şık, güçlü olmasını ve muhteşem görünümü ile diğer tüm özelliklerin harmanlanmasını sağlamak için sürekli çalışan mühendisler ve tasarımcılar tarafından yaratıldı.

  Ön tarafta 3mm arka tarafta ise sadece 9mm’lik kalınlığı ile incelikle işlenmiş bir tasarıma sahip. Uçlarda ince, orta bölümde ise yuvarlak formu sayesinde güçlü bilgisayar bileşenlerini de barındırdığından hem görünüm hem de kullanım için ideal bir tasarım sunuyor. Tasarım ve gücü dengeli bir şekilde bir araya getiren ASUS ZENBOOK UX21 modeli 1.1 kg ve UX31 modeli ise sadece 1.3kg ağırlığında.

  ASUS ZENBOOK’un gövdesinde kullanılan son derece incelikle işlenmiş aluminyumun birçok avantajları var. Sıradışı görünümün yanı sıra, aluminyum hafifliği ile kolayca taşınabilir, sağlam ve dayanıklı bir Ultraboo sunuyor.
   
 2. M

  Maide Yeni Üye

  Özellikleri oldukça hoş görünüyor resmini de görmek isterdim
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş