1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aslan Burcu Ağustos 2011 Yorumları

Konu, 'Aslan' kısmında cesur tarafından paylaşıldı.

 1. c

  cesur Yeni Üye

  Rezzan Kiraz Ağustos 2011 Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcu Ağustos 2011 burç yorumu
  2011 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Ağustos 2011 de Aslan Burcunu Neler Bekliyor

  Ağustos 2011 Aslan Burcu Yorumları

  [​IMG]
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Yurt dışına gidebilir, işinizde terfi edebilir, yurt dışından biriyle sürpriz bir ilişki kurabilirsiniz.2011 yılının ilk yarısında Jüpiter ve Uranüs'ün desteğiyle yabancılarla iletişim, yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, yayıncılık, hukuk ve seyahatler konularında birçok sıra dışı fırsat ve sürprizler sizi bekliyor. Bu konuda pek çok imkân kapınıza gelebilir, bunları değerlendirmeye hazırlıklı olun.

  Yılın ikinci yarısında ise kariyeriniz, işiniz, hedeflerinizle ilgili sürpriz gelişmelere ve fırsatlara açıksınız. Bu tarihlerden itibaren daha fazla toplumun gözü önünde olabilir, toplum içinde değerli sayılan kişilerden destek görebilirsiniz.

  İşinizle ilgili önemli gelişmeler sizi bekliyor.Satürn ise bu yıl da yakın çevreniz ve iletişiminizle ilgili konuları etkiliyor.

  Bu konularda daha fazla sorumluluk alabilir, yakın çevreden birinin baskısıyla
  karşılaşabilirsiniz. İletişim kurma biçiminizle ilgili alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gereken bir yıl.Nisan'dan itibaren Neptün ortaklaşa gelirlerinizle ilgili alanda olacak.

  Ortaklaşa işlerle ilgili hayallerinizin ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yalnız borçlar-alacaklar, kredi, sigorta, miras gibi konularda dikkatli olmalısınız. Yanılgılara ve hayal kırıklıklarına açıksınız.Rüyalarınızın ve sezgilerinizin arttığı bir dönem...
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Aslanlara yolculuk gözüküyor desenize..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş