1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aslan Burcu 2011 Haziran Burç Yorumları

Konu, 'Aslan' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  2011 Haziran ayı Aslan burcu yorumlarına hoş geldiniz :)
  burçlar arasında Aslan burcu 2011 yorumunu erkekler ve kadınlar olarak ele alabiliriz.

  Aslan burcu 2011 haziran ayı burç yorumu karşınızda


  Sevgili Aslan burçları birbiriyle gayet iyi anlaşan çiftler açısından bu üç enerjinin bu devredeki anlamı, aranızdaki bağlılığın ve beraberliğinizdeki huzurun, iletişimsel açıdan daha da güçlenmesi için, duygusallıktan ziyade arkadaşlık olgusunu daha fazla ön plana almanız gerektiğinin işaretidir. Bunun yapılması halinde hem ilişkinizi mantıklı bir temele oturtmuş hem de birbirinizin ilgi çekici diğer özelliklerini, hayata bakış açınızı daha fazla öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca bu enerjiler birlikte hobiler edinme, sosyalleşme, organize olabilme, beraber keşiflerde bulunma, bilgilenme ve bilgilerinizi paylaşma, birbirinizi kafaca tamamlama, iletişimsel olarak birbirinize güç katma gibi son derece önemli artıları olacaktır. Bu yönde değerlendirilmesi halinde Merkür geri hareketinin sizin gibi çiftler için olumlu yönü daha fazladır. güçlenmesi anlamına geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca sizin ilişkiniz Merkür geri hareketinden daha önce de var olduğu için, sizler açısından bir sorun olmayacaktır. birbirini seven fakat oldukça sorunlu ilişki yaşayanlar:
  Bu çiftler eğer bazı noktalara önem verirlerse, geri hareketin geçmişle alakalı konulardaki olumlu özelliğinden yararlanarak problemlerini aşabilirler. Tabi burada her iki tarafın da buna gönüllü olması gerekir. Biraz önceki örneğimizdeki çift gibi, sizlerinde yapması gereken öncelikle birbirinizin dostu, arkadaşı can yoldaşı olmaya devam etmenizdir. Mesafe her ilişkide tarafların birbirine saygı duyması açısından faydalıdır. Merkür geri hareketi İkizler burcunda ve bazı önemli gezegen etkinlikleriyle görünüm yaptığı için, eğer bu ilişki çok fazla önemli sorunlar içermiyorsa, taraflar birbirine yardımcı olarak mantıklı bir şekilde, neden anlaşamadıklarını ve neler yapılırsa bu durumun düzelebileceğini saptamak zorundalar. Bu durumda birbirinize duyduğunuz sevgi sağlam ise o zaman sorunların halledilmemesi için hiçbir sebep yoktur. Yapılması gereken herkesin kendi payına düşen yanlışları kabul etmesi, içindekileri gizlemeden paylaşması, açık ve net konuşması, alınganlık gösterilmemesi, gurur meselesi yapılmaması şarttır. Ne olursa olsun, madem bu beraberliği sürdürmek istiyorsunuz o zaman özveride bulunacak, birbirinizi kandırmadan dürüst bir şekilde anlaşma yolları arayacaksınız. Normal zamanlarda göremediğiniz bir çok noktayı kolaylıkla keşfedeceğiniz için, geri hareket sonrası daha başarılı seçimlerde bulunabilir, cesaretle öne atılabilirsiniz.
  Bu arada kafanızın içinde uzun zamandır proje, dilek ve girişim anlamında olan konularda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmenizi öneriyorum. Geri hareket süresi içinde aniden karşınıza çıkabilecek ve aklınızda olmayan teklifleri kabul etmeyiniz, düşünmek için zaman isteyiniz. Yine bu dönemde, ortak hedefler içinde olduğunuz dostlarınızla bir araya gelerek, çalışmalarda bulunabilir veya üstünde çalıştığınız konuların eksiklerini tamamlayabilir ve bunları bir bütün haline getirerek, 26 Haziran sonrası yürürlüğe koyabilmek için güç kazanabilirsiniz. Bu dönemde yeni arkadaşlıklar edinmek mümkün olsa da, benim önerim bu kişileri dikkatle incelemeniz, söylenen sözlerin içeriğini araştırmanızdır. Arzularınızın gerçekleşmesi için yapmanız gereken en önemli nokta, kendinize olan güven duygunuzu kaybetmemeden, hayallerinizle beklentilerinizin altını kalın bir çizgiyle çekmek, kendinizi ve yaşamınızı düzenlemek, bundan sonrasında daha mutlu ve refah bir hayat sürmek için geri hareketi zihinsel yönden bir mola olarak görerek değerlendirmektir.
  Eğer uzun zamandır iş arıyorsanız Merkür geri hareketinde karşınıza çıkabilecek fırsatlar sayesinde ve Mars desteğini de arkanıza alarak yeni bir iş girişimde bulunarak ferahlamanız gayet mümkündür. Başkaları adına yapılan hesaplama işleri(muhasebe), bilim, fizik, kurs öğretmenliği, yazlık yerlerde yapılan eğitici çalışmalar, tercümanlık, organizasyonlar, aracılıktan kazanılacak paralar ile dostlar aracılığıyla yapılan iş başvuruları gibi destekler görmeniz mümkündür. Ben yine de Merkür geri hareketi nedeniyle gecikmeler olabileceğini göz önüne almanız gerektiğini söyleyerek, kesinlikle yılmadan, cesaretinizi kaybetmeden Haziran ayını olanaklar çerçevesinde değerlendirmenizi öneriyorum.
   
 2. b

  berna Yeni Üye

  Oğlum Aslan burcunun erkegi onun icin bu ay umarım güzel geçer. Sadece bu ay degil tüm aylar diyelimde eksik dilek olmasın.
   
 3. f

  fireangle Yeni Üye

  2011 yılı Haziran ayının Aslan burcuna ait tahminleri beklemedigim gibi.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş