1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aşka bakın yaaaa !!!

Konu, 'Güncel' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  Aşka bakın yaaaa !!!
  [​IMG]

  Lezbiyen aşk ölüm getirdi
  Antalya'da birbirine aşık iki genç kadın, birlikte intihar etmeye karar verdi. Sevgililerden biri öldü, diğeri silah tutukluk yapınca kurtuldu.

  Antalya'ya bir ay önce yerleşen sevgililer, E.D.B. ile Z.A. birlikte intihara karar verdi. Tetiğe önce üniversite mezunu Z.A. bastı. Z.A. olay yerinde can verdi. E. D. B. de hemen ardından tetiği çekti. Ancak silahın namlusu şişip mermi namluda takılı kalınca kurtuldu. İstanbul'da yaşayan Z.A.'nın ailesinin bir süre önce kayıp ihbarında bulunduğu, E.D.B'nin babasının ise Almanya'da yaşadığı ve annesiyle Tokat'ta oturduğu öğrenildi.

  BİR AYDA PARALARI BİTTİ
  Ulus Mahallesi, Kutlu Apartmanı 5'inci katına yerleşen ve Açıköğretim Fakültesi öğrencisi E.D.B. (22) ile 19 Mayıs Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu Z. A.'nın (24) arkadaşlık sitesinde iki yıl önce tanıştıkları öğrenildi. İddiaya göre iki arkadaş, Antalya'da birlikte yaşamaya karar verdi. Z.A., arkadaşı E.D.B.'nin yanına Tokat'a gitti. İki genç kadın ailelerinden gizli Antalya'ya gelerek birlikte yaşamaya başladı. Bir ay sonra paraları biten sevgililer, ilişkilerini sürdüremeyecekleri için, birlikte intihar etmeye karar verdi. İki genç kadın, ailelerine intiharlarının nedenini anlatan birer not yazdıktan sonra birbirleriyle vedalaştı. Tetiği ilk çeken Z.A. olay yerinde can verdi. Ardından E. D.B. tetiğe bastı, ancak silah şiştiği için mermi namluya takılı kalınca kurtuldu. Şoka giren B., 112 Acil Servisi arayıp yardım istedi. Z.A.'nın cesedi, savcının olay yerini incelemesinin ardından kaldırılırken, E.D.B. ifade için karakola götürüldü.

  BİZ BU YOLU SEÇTİK
  Genç kızların ailelerine yönelik hazırladıkları 4 sayfalık veda mektubunda, "Biz bu yolu seçtik. Bir kaç gün mutlu yaşayıp ölmeye karar verdik. Sizlerden çok özür diliyoruz. Bugün bizim en mutlu günümüz olacak" dedikleri öğrenildi.

  HAYAT DOLU BİRİYDİ
  Bugün morga gelen Z.A.'nın halasının torunu 40 yaşındaki Ali Yıldız, "Hayat dolu, neşeli, cıvıl cıvıl bir insandı. Böyle bir olayla karşımıza çıkacağını hiç tahmin etmezdik. Yaklaşık bir haftadır bizden uzaklaşmıştı ve haber alamıyorduk. Önce Tokat'ta aradık fakat daha sonra böyle bir olayla karşımıza çıktı" dedi.

  MERMİ DİKİLMESİ OLUR
  Tabancanın tutukluk yapması konusunda ise uzman polisler şöyle konuştu: "Bir kez ateş edildikten sonra boş kovan dışarı atılır ve şarjörde sırası gelen mermi, mermi yatağına gelir. Bu sırada mermi yatağında sorun olmuşsa, şarjörden yuvaya gelen mermi dik vaziyette kalır ve yuvaya oturmadığı için tabanca ateş almaz. Biz buna `mermi dikilmesi' diyoruz. Bu durum daha çok mermi yatağında sorun olması durumunda ortaya çıkar."

  AMELİYATLA ERKEK OLMAK İSTİYORDU
  Aslen Giresunlu olan ve ailesi İstanbul'da yaşayan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği bölümü mezunu Z.A ile Tokatlı olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencisi E.D.B. 2 yıl önce internette tanıştı. 50 gün önce de İstanbul'da buluşup birlikte yaşamak üzere Antalya'ya geldi.. Aynı evi paylaşan iki genç kız, aile baskısından çekinerek intihara karar verdi. Z.A tabancayla kafasına ateş ederek ölürken, tabancanın tutukluluk yapması üzerine bu girişimi sonuçsuz kalan E.D.B. ise 155 Polis İmdat hattını arayarak, "O yaptı, ben yapamadım. Ben onsuz nasıl yaşarım" dedi. E.D.B, aynı evde yaşadığı Z.A'nın ameliyatla erkek olmak için para biriktirmek istediğini söylemişti.
   
 2. yosun

  yosun Süper Yönetici

  dıcek söz bulamıyorum valla........
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş