1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aşk İle İlgili En Güzel Nickler

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

1. K

Kutup Yıldızı Yeni Üye

~ Sen sevdiğin için sakın utanma, utanması gereken; sevildiğini bildiği halde sevmesini bilmeyendir aslında.

~ "İnsanın sevdiği birini son kez görmesinden daha kötü olan tek şey; Onu son kez gördüğünü biliyor olmasıdır".

~ Her gece " üstünü açma " üşütürsün diyeceğine ; "Kalbini açma" üzülürsün deseydin be anne !...

~ Bazen ona bir şeyler yazarsın, yazar silersin.. yazar silersin.. O hiçbirini okumamış olur; ama sen hepsini söylemiş olursun".

~Sevgilisi olunca tüm arkadaşlarını sallayan malın dramı, sevgilisinden ayrılınca başlar.

~ Ne ölmek nefessiz kalmaktır nede yaşamak nefes almaktır.. Yaşamak; sevmeyi, sevilmeyi hak eden birinin kalbinde olmaktır...

~Hayatın en hüzünlü anı deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.

~Gidiyorum dedim. "Cehenneme kadar yolun var " dedi. "O halde daha çok karşılaşırız. "dedim. Sustu..
    Odamın tavanında "O"'nun ismi yazılı olur da bir gün giderse eğer başıma yıkılacak ilk şey yine "O" olsun diye...

Bir intihar saldırısıydı dudakları . En azılı militanlara taş çıkartan ... Ah nasıl ölünmez ki !?

Yüzümde hüzünden gölgeler varsa o hüzün yüzündendir olsa olsa..

Bazı kadınların "şövalye" sandıkları adamların aslında alüminyum folyo ile kaplanmış "Denyo" olduklarını görmeleri baya zaman alıyor..
    Aslında kırmak istemiyorum kimseleri;
    ama hayat bu bazen kırmak gerekiyor gereksizleri...

Yeter be ! Kimsenin kollαrındα ölmek istemiyorum artık
    αnnemin αyαklαrının dibine gömün beni o yeter.

Erkek Olmak Doğuştan Gelen Bir Alın Yazısı Olsa da
    Adam Olmak Herkese Nasip Olmaz ..!
    Hangi Günahın bedelini ödettin bana..
    Hangi Sebeρ Sebebimden Etti beni ?

` Sana ~ DudakLarımın kıyısından döküLen ` sadece iki keLime ...
    # Seni Seviyorum .

Sen hala ` bendeki senin ` öldüğünün ispatını fırlatsan da yüzüme..
    Yüreğimin en çocuksu yanında yaşıyorsun sen.. #

` Ölüm / Tek bir hece sadece..
    Oysa senli bir hayat cümle eder sevgili..

Ama ne olur sen öldür beni..
    Katili ol yama tutmayan yaralarımın ~
    İstediğim tek şey
    Gece başını yastığa koyduğunda,
    Aklına gelebilmek..

-

Erkeğin fazla para harcayarak elde ettiği kadınla,
    Kadının fazla makyaj yaparak elde ettiği adam;
    Aynı sezonun mallarıdır.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...