1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aşırı Çıncalık Cihaz Kullanımı Nörolojik Hastalıkları Tetikliyor

Konu, 'Nöroloji' kısmında Fayton tarafından paylaşıldı.

 1. F

  Fayton Yeni Üye

  07 Haziran 2014 Şembe

  8-14 Haziran Epilepsi ile Savaş Haftası vesilesiyle bir konuşma yapan Dr. Sinan Akkurt, epilepsi ile birge Parkinson, Alzheimer, demans, huzursuz bacak, MS, migren gibi nörolojik rahatsızlığı bulunan kişilerin aşırı elektromanyetik yüklenimden özellikle uzak durması gerektiğini belirtti.

  Elektromanyetik yüklerin hastanın biofiziksel dengesini ve böbrek, cilt, bağırsak gibi detoks kılganlarının çalışmasını olumsuz etkilediğine vurgu yaptı. Epilepsi hastalarına engelli gibi davranılmasına, aşırı korunup kollanmalarına gerek olmamakla birge hastanın aç ve uykusuz kalmaktan, çay, kahve ve kola gibi içeklerin aşırı tüketiminden, alkolden, sınalgı, çınka, bilgisayar gibi çıncalık cihazların uzun süreli kullanımından kaçınması gerektiğini vurguladı.
   
 2. Uranüs

  Uranüs Yeni Üye

  Bununla ilgili daha detaylı bilgileri doktorundan dinlemek isterdim.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi


  Epilepsi hastaligini yasiyan birkac kisi taniyorum gercekten cok zor bir hastalik ve krizin nezaman gelecegi bilinmiyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş