1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Arkadaş Sayısı İlişkileri Etkilermi ?

Konu, 'Ademler ve Havvalar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Sosyal paylaşım siteleri ilişkileri etkiler mi ? , yeni edinilen arkadaşlar ilişkileri etkiler mi ? ,  Yaş aralığı 18-45 olan 1576 kadın ve erkeğin katılımı ile gerçekleşen anketin sonuçlarına göre; kadınlar ve erkekler sosyal paylaşım sitelerinin ilişkileri üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmadığını söyledi. Kadınların yüzde 35’i ve erkeklerin yüzde 50’si eşlerinin veya sevgililerinin sosyal paylaşım sitelerinde gezinmelerinin onları ilgilendirmediğini, önemli olanın güven olduğunu belirtti.

  Erkekler şifreleri, kadınlar arkadaş sayılarını bilmek istiyor
  Ankete göre kadınlar ve erkekler ilişkide en önemli faktörün güven olduğunu vurgulasalar da erkeklerin yüzde 17’si daha kontrolcü bir tavır sergileyerek eşlerinin ya da sevgililerinin şifrelerinden haberdar olmak istediğini söyledi. Ankete katılan kadınların yüzde 28’i ise karşı cinsteki arkadaşlıklara çok sıcak bakmadıklarını ve sosyal paylaşım sitelerinde kadın arkadaş sayısının fazla olmasından rahatsız olacaklarına dikkat çekti. Kadın-erkek arkadaşlığını tehlikeli gören kadınlar, böyle arkadaşlıkları olan sevgili veya eşlerini yakın takipte tutacaklarını vurguladı.

  Anket sonuçları; kadın ve erkeklerin eşlerinin interneti kullanmalarında ilişkileri adına sakınca görmese de hesaplarıyla ilgili bilgi sahibi olmayı doğru bulduğunu dile getirdi.


  alıntı
   
 2. S

  Sinel Yeni Üye

  çok arkadaş çok gereksiz sağlam olsun 1-2 arkadaş gerçekten yetiyor
   
 3. B

  Beyhan Yeni Üye

  Fazla arkadaş hiç iyi olmaz sağlam bir kaç arkadaş yeterli oluyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş