1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Arkadaş Nasıl Bulunur ?

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Arkadaş nedir nasıl arkadaş edinilir nasıl arkadaş bulunur soruları geldi bolca. Bizde nasıl arkadaş bulunur konusuna bir el atalım dedik.

  Arkadaş edinebilmenizin ve arkadaş kalabilmenizin belirli şifreleri vardır. Öncelikle bu işi kolaylaştırmak için çevrenizde sevilen birisi olmanız gerekir. Etrafındakilere saygılı ve etrafındakileri için bişeyler yapan birisi daha kolay arkadaş edinebilir. Herkes kendisine faydası dokunacak kişileri arkadaş olarak seçmek ister.

  İstediğiniz herkes ile arkadaş olamayabilirsiniz. Yada hiç istemediğiniz kişilerlede can ciğer arkadaş olabilirsiniz. Bazı durumlarda sizin elinizde olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaş seçimlerinizde siz siz olun dış görünüşe önem vermeyin. Hiç ummadığınız kişiler sizi en iyi anlayan yada size en iyi yardımı dokunan kişi olabilir.

  [​IMG]

  Arkadaş seçimlerinizde sosyal yaşantınızıda göz önünde bulundurunuz ve sizin hayat biçiminizi anlayabilecek olgunluktaki kişileri arkadaş olarak seçmeye çalışın. Sizinle aynı elektrik seviyesinde olmayan kişiden sizi anlamasını beklemeniz doğru olmayabilir.

  Arkadaş olarak seçeceğiniz kişilerin mutlu olmasına özen gösterin. Neşeli ve idealleri olan kişilerden seçmeye çalışın. İdealleri olan kişilere ömrünüzün her anında ihtiyacınız olabilir.

  Kesinlikle bencil olmayınız. Kimden nasıl hareketler görmek istiyorsanız sizde arkadaşlarınıze öyle davranın. aynen atasözündeki gibi " ne ekersen onu biçersin "

  Mutluluğunuzu yada mutsuzluğunuzu insanların üzerine kurmayın. Siz neşeli ve mutlu olun etrafınızdakiler sizinle arkadaş olmaya çalışsın. Bunu başardığınız zaman gerçek dostların sizi bulması çok yakındır.

   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş