1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumları 2011

Konu, 'Aslan' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  2011 Aralık Ayı Aslan Burcunu neler bekliyor
  Aslan Burcu Aralik 2011 Yorumu
  Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumları 2011

  Sevgili Aslanlar Aralık ayında bulunacağınız uzak ortamlarda bu ayın ilk haftası yaratıcı ve eğlenceli yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

  Yakın çevre sorumluluklarınız zaman zaman kendinizi kötü ve yetersiz hissettirebilir. Sizin de gezmeye ve hayatınızı yaşamaya ihtiyacınız var, suçluluk duyduğunuzda aklınıza bunu getirin.Özel hayatınızda kandırmacalara ve aldanmalara hazır olun. Bu fiziksel bir aldatmadan çok kendinizi hayatınızla ilgili konularda kandırma etkilerini içeriyor olacak.

  Ya da hayatınızdaki kişi, vereceği tepkilerle sizin hayatınızı bloke edebilir ve belki de yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Aralık ayında kariyer ve iş alanlarınızda oluşan aktiflik nedeniyle, aile hayatınıza vakit ayıramamanıza ve bunun sonucunda bu alanlarda bir takım hassaslıklara neden olabilir. Önceden başlattığınız işlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Ne yaşarsanız yaşayın, sinirlerinize hakim olmalısınız.
  Marsın başak burcuna geçmesiyle 2 ay boyunca enerjinizi parasal konulara harcamaya başlayacaksınız. Para kazanmak için harekete geçebilir veya kazandığınız paraları harcamaktan keyif alabilirsiniz. Sahip olduklarınız veya olacaklarınız sizi bir çok konuda harekete geçirebilir. Ay sonu, sosyal çevre ve arkadaş alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz.
   
 2. E

  Esram Yeni Üye

  Aslan burcu lider bir burç her açıdan başarı bekliyor insan
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş