1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aöf Çağrı Merkezi Yönetimi Ön Lisans Programı

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında güneş tarafından paylaşıldı.

 1. g

  güneş Yeni Üye

  Aöf Çağrı Merkezi Yönetimi Ön Lisans Programı Açıldı
  [​IMG]
  Açıköğretim çağrı merkezi bölümü
  2011-2012 eğitim-öğretim yılında öğrenci alacak olan bölüme ÖSYS'den herhangi bir program türünden en az 140 puan alan öğrenciler kayıt yaptırabilecek. Bölüm mezunları Turkcell Glabal Birliği'nin çağrı merkezlerinde istihdam önceliğine sahip olacak.

  Derslerin TRT Okul kanalı üzerinden izlenebileceği programdan mezun olanlar, 2 yıllık ön lisans mezunu statüsüne sahip olarak örgün ve uzaktan eğitim lisans programlarına dikey geçiş yapabilecek. 2011-2012 eğitim öğretim yılında öğrenci kabul etmeye başlayacak olan programda kontenjan sınırlaması bulunmuyor. Herhangi bir puan türünden en az 140 puan alan öğrencilerin tercih edebileceği programa örgün eğitimde okuyan öğrenci ve mezunları ile Açıköğretim mezunları da sınava girmeden ikinci bir üniversite olarak doğrudan kayıt yaptırabilecek.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Çağrı merkezi hizmetleri dersleri ve çğrır merkezi hizmetleri açıköretimde gösterilmesi çok iyi, İletişim çağında bu sektörde yetişmiş eleman ihtiyacı gün ve gün artacak.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş