1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Annesiyle Poz Veren Hayvan Yavruları

Konu, 'Her Telden' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Birbirinden güzel ve birbirinden masum ufaklıklar. Anne insan için ne kadar anne ise hayvanlar içinde o şekilde anne. Annelerinin yanlarında ne kadar huzurda ve ne kadar neşeli görünüyorlar. Allah kimseyi anasından uzaklaştırmasın.

  anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-1.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-2.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-3.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-4.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-5.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-6.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-7.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-8.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-9.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-10.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-11.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-12.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-13.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-14.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-15.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-16.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-17.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-18.jpg anne-yavru-poz-veren-hayvanlar-19.jpg
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Oyy oyy oyy nekadar tatli nekadar guzel resimler. Analar sadece insanlar icin degil hayvanlar icinde cok cok önemli ve degerli, dedigin gibi Göksel abi. Duygulandim..
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Anne ve bebek uyumunun doğanın en güzel yansıması olduğunu hatırlasak.. O bebeklerin büyüyünce biz olacağını yada hep gözümüzde masum kalacağını anlasak.. Ah insanlık ah..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş