1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Anneler Günü Sürprizleri 2014

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Annelerimize sürpriz yapmaya ne dersiniz? malum Anneler günü yaklaşıyor ve Annelerini seven evlatlar onlara ne alacağım telaşına düşmüş durumda, basma kalıp hediyeler yerine onları özel hissettirecek aktivitiler içinde olmak sanırım onları daha mutlu edecektir.

  Mayıs ayının 2. Pazarı kutlanan Anneler günü hafta sonuna geldiği için aslında seçenek çok, bizler yine ilk seçenek olan ev içinde sürpriz yapmayı tavsiye ederiz, en masumane ona çok özel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz, uyandığında karşısında harika bir masa ve çiçeklerle donanmış bir vazo, çevresinde görmek istedikleri çocukları, eşi, akrabaları bir Anne bundan daha çok neye sevinebilir?
  [​IMG]
  Başka bir alternatif Annenizi gösteri sanatlarına götürebilir orada sevgi teması işleyen bir gösteriye iştirak ettirebilirsiniz.

  Maddi ölçülerde Annelere bir çok sürpriz yapabilirsiniz, ancak unutmayın Anne maneviyat yüklü bir değerdir, bu nedenle ona maddiyatı hissettirmeden manevi duygularınızı hissettirin, Annelerin kalbini alacak en değerli hediye sevgidir.

  Seni Seviyorum Annem!.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş