1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ankastrelerin Temizliği Nasıl Gerçekleştirilir?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  Mutfaklar gömülü eşyalar arasında yer alan fırın, ocak ve buzdolabı gibi ürünlerin hepsine birden ankastre denilmektedir. Ergonomik yapıya sahip ve yüksek teknolojiye sahip bu ürünler günümüzde tercih edilebilirliği arttırmış ürünler arasında yer almaktadır.

  Ankastre ürün temizliği için yapı marketlerde bulabileceğiniz çok amaçlı köpük eskimiş, lekeler oluşmuş, kararmış yüzeyleri kısa sürede temizleme, yenileme, parlama ya da koruma özelliğine sahiptir. Yüzeyde uzun süreli ve kaliteli çelik parlaklığı kazandırmaktadır. Bu ürün kullanımı yapışma yüzeyini azaltarak çiziksiz ve kolay temizlik yapabilmenizi sağlamaktadır.

  Kir, yemek artıkları, su lekesi ve parmak izlerinin çelik ya da krom yüzeyde yapışma oranı yüksektir. Zor yüzeylerin bu temizlik aşamasında aşınma, kararma, çizilme ya da matlaşma olabilmektedir. Görünmeyen yüzeylerde kirlerin yüzeye yapışmasında azalma meydana getirecek ürünlerle ankastrelerinizi uzun süreli etki gösterecek ankastre bakım ve temizlik ürünü kullanımlarında bulunabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş