1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

ankarada alışveriş merkezleri

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kayıtsız Üye Misafir

  ankarada alışveriş merkezleri yerleri nerdedir?
   
 2. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Ankara'daki alışveriş merkezlerini sormuşsunuz o kadar çok varki :)

  Armada ; Aşti tarafındadır bilkent yoluna girince sağda yüksek bir bina.

  Çepa : Gazi - Bilkent - yolundadır Çepa alışveriş merkezi Kentpark ile komşudur. Önünde yaz mevsiminde Lunapark bulunur.

  Kentpark : Çepa'ya rakip olarak bu sene faliyete başlamıştır. Hemen yanı başında benim tabirimle ruhsuz betonerme bir yer. Otopark sorunu yok.

  Migros & Ankamal : Ankara'nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleridir. Migros 5m olmakla beraber 2 yıl öncesi yanına Ankamal yapılmış ve içten birbirlerine baglanmışladır. İstanbul & Konya yolunun kesiminde Ankara Emniyetinin hemen yanı başında bulunan bu AVM fiyat yönünde orta sınıftır.

  Antares AVM : Antares isimindende anlaşılıacagı gibi büyük bir yıldız, bence Ankara'nın en iyi alışveriş merkezi. Belirli bir ruha sahip olan alışveriş merkezi ferahlıgı ve manzarası ile etlik ve civarının ihtiyacını karşılamakta. Antaresin içerisinde Real market , Yapı marketler ve bir çok işyeri mevcuttur. Bu arada Antaresin arkasında yapılan binalar ise yeni gözdeler.

  A City AVM : Seri sonu ürünlerin toplandıgı bir bölge olarak lansedilsede ürünler pahalı gözüküyor. Ancak ferah bir yer oldugu söylenebilir.

  Bunun yanısıra bir çok irili ufaklı alışveriş merkezleri bulunmakta, Ankara'da para harcamak istiyorsanız dışarı çıkmanız yeterli..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş