1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ankara Ev Boyama Fiyatları

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Evinizin boyasa mı eskidi? evinizi boyatmak istiyorsunuz fakat elinizden gelmiyor sa, mutlaka bir boyacı edinmek zorundasınız. en iyi ihtimal ile 5 yılda bir evinizi boyatmak hijyen açısından gereklidir. Peki 3+1 yada 2+1 evlerin boyaları ne kadara yapılıyor?

  Günlük bir ustanın yevmiyesi 80 TL olsa 3 kişi çalışsa 3+1 evin boyası 2 günde biter. Buda maksimun 500 TL işçilik demektir, ancak günümüzde 2 usta çalıştıran boyacılar 1000 TL den 1800 TL ye kadar 3+1 evler için ücret istemekteler. 2+1 ler içinde 800 ile 1.400 TL arasında boyama işi yapanlar var.
  Ev Boyama.jpg
  Peki bu fiyatlara ev boyatmak mantıklı mı?

  Sizler için yaptığımız araştırmalarda boya işini part time yani ek iş olarak yapanlardan aldığımız tekliflere göre 3+1 daire için malzeme dahil 900 TL fiyat alırken 2+1 ler için malzemeler dahil 650 TL civarında fiyat aldık. Bu nedenle boya işi yaptıracağınız da iyi düşünün, ya kendiniz boya yapmayı öğrenin yada bu işi abartmadan yapacak ustalara ulaşınız. Boyacı sıkıntısı çeken buradan bize ulaşabilir uygun fiyatlarda iş yapacak ustalar ile iletişim kurmanız sağlanacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş