1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Android Telefonu Hızlandırma Yolları Nelerdir?

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Bilgisayarlarda görülen yavaşlama problemi android telefonlarda da zaman zaman karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle android işletim sistemi bulunan telefon sahiplerinin ağzında bu yavaşlama probleminin duyumunu yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır. Birkaç ufak detay ile bu yavaşlama problemine çözüm getirmeye ne dersiniz?

  Telefonunuzdaki yavaşlama probleminiz için en etkili çözüm yöntemi olarak yedekleme sonrasında telefona format atmak ya da fabrika ayarlarına geri dönmeden yararlanabilirsiniz. Yedekleme ya da kurulum detayları bana göre değil diyorsanız daha farklı yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

  Görsel animasyonların telefonunuzun şarjını çabuk bitirdiğini ve telefonunun yavaşlamasına yardımcı olduğu konusunu unutmamalı; bunun yerine animasyonlara veda etmeye ne dersiniz? Animasyonları kapatarak hızlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

  Akıllı telefonunuzda kullandığınız tarayıcınızında telefonunuzu yavaşlattığından emin olabilir; tarayıcınızdaki eklentileri kapatarak telefonunuzu eskiye oranla daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilirsiniz.

  Ana ekranda renklerin gücünden yararlanacağınıza siyah beyaz renk tonlarından yararlanarak başlangıç uygulamalarında azaltma gerçekleştirebilirsiniz. Açılış ekranında ne kadar az uygulama yer alırsa o kadar hızlı kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
   
 2. Netice

  Netice Yeni Üye

  İOS yani Apple kullanıyorum çok keyif verici bir telefon donma problemim yok.
   
 3. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Bencede Apple yerini hiç bir telefon tutmaz, Android yerine İOS her zaman favorim telefonumun donduğunu hatırlamıyorum.
   
 4. Murat

  Murat Yönetici

  IOS kullanarak hızlandırabilirsiniz :) Android demek yavaşlık demek bence.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş