1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Anasınıfı Pul Sim Ve Boncuk İle Yapılan Etkinlikler

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Gün Işığı tarafından paylaşıldı.

 1. Gün Işığı

  Gün Işığı Moderatör

  Anasınıfı öğretmenleri sene başında artık materyal çalışmasında kullanılmak üzere birtakım materyalleri velilerden talep etmektedirler. Bunlar arasında yer alan pul, sim ve boncuk ile yapılan etkinlikler en çok tercih edilen etkinlikler arasında yer almaktadır. Bu etkinlik grupları arasında yer alan en çok sevdiğim etkinlikleri sizlerle paylaşarak sene içerisinde en etkili çalışmaları yapabilmenize rehberlik etmeye çalışacağım. Bu etkinlikler arasında boncuk ile yapılan etkinlikler arasında yer alan terlik etkinliği kız çocuklarının en çok sevdikleri etkinlik grupları arasında yer almaktadır. Siz de en kaliteli etkinlikleri yapmak istiyorsanız aşağıdaki etkinliklerimi incelemeye bir an önce incelemeye başlamaya ne dersiniz?

  58974d6e417be923d.jpg 278849df748c747f0.jpg aralık 021.JPG IMG_7557.JPG Okul-Öncesi-Artık-Materyal-Çalışmaları-Pul-Sim-ve-Boncuk-İle-Yapılan-Etkinlik-Örnekleri-22.jpg Okul-Öncesi-Artık-Materyal-Çalışmaları-Pul-Sim-ve-Boncuk-İle-Yapılan-Etkinlik-Örnekleri-89.jpg Okul-Öncesi-Artık-Materyal-Çalışmaları-Pul-Sim-ve-Boncuk-İle-Yapılan-Etkinlik-Örnekleri-95.jpg Okul-Öncesi-Artık-Materyal-Çalışmaları-Pul-Sim-ve-Boncuk-İle-Yapılan-Etkinlik-Örnekleri-99.jpg Okul-Öncesi-Artık-Materyal-Çalışmaları-Pul-Sim-ve-Boncuk-İle-Yapılan-Etkinlik-Örnekleri-105.jpg telden-boncuklu-terlik.jpg
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Çocuklarımızın el becerilerinin yanı sıra zihinsel yapılarını da olgunlaştıran bir uygulama.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş