1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Anasınıfı İlkbahar Mevsimi Etkinlikleri

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Gün Işığı tarafından paylaşıldı.

  1. Gün Işığı

    Gün Işığı Moderatör

    İlkbahar mevsimi etkinlikleri yaptırmak istiyorsunuz ve nasıl etkinlikler yaptıracağınız konusunda kararsız kaldıysanız sizlere bu konuda yardımcı olmak amacı ile aşağıda birçok etkinlik paylaşımında bulundum. İlkbahar mevsimi ile ilgili etkinlik örneklerini inceledikten sonra düğmeler, grapon kağıtları, tuvalet kağıdı ruloları, fon kartonları, el işi kağıtları, mısır patlakları, yapraklar gibi malzemeleri kullanarak ne kadar başarılı çalışmalar yapabileceğinizi görebileceksiniz. Bu etkinlik incelemelerinde önemli olan ilkbahar mevsiminin asıl vermesi gereken mesajı etkinlik ile verebilmektir. Siz de ilkbahar mevsimi etkinlikleri örneklerine göz atmak için aşağıdaki etkinlik örneklerime göz atabilirsiniz.

    _DSC0333.JPG 34.jpg 224f68cf3c7ddcd.jpg 55954b7246d79160a.gif 55954b7246752d2fd.gif boyama-sayfalari.jpg cicek3.jpg corn-collage2_rdax_65.jpg Fall-Fun-Coloring-Page-For-Kids1.jpg ihlas-koleji-marmara-anasinifi-arilar-ilkbahar-agaci-mart-2012-13.jpg
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş