1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Amy Winehouse Neden Öldü?

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında Askvarmi tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Askvarmi Yeni Üye

  Amy Winehouse evinde ölü bulundu,
  Amy Winehouse neden öldü,
  Amy Winehouse nereye gömülecek,
  Amy Winehouse hayranları törene gelecekmi

  SYK News, geçtiğimiz ay içinde İstanbul'daki konseri iptal edilen İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un Londra'daki evinde ölü bulunduğunu açıkladı.

  ngiliz şarkıcı Amy Vinehouse evinde ölü bulundu.

  İSTANBUL'DAKİ KONSERİ İPTAL EDİLMİŞTİ

  Ünlü şarkıcı Amy Winehouse'un, geçtiğimiz ay Sırbistan'ın başkenti Belgrad'ta verdiği açık hava konseri sırasında yuhalanması üzerine Avrupa turnesini iptal etme kararı almıştı. Winehouse'un sözcüsü, ünlü şarkıcının, Sırbistan'da yaşadığı olay nedeniyle İstanbul, ve Atina'da vereceği konserleri iptal edeceğini açıklamıştı.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Dünyaca ünlü şarkıcının ölüm nedeni ise henüz belli değil...
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Bunalıma girmiş olabilir, genç yaşta kalp yada başka dertten ölecek degil. Bunun içinden başka şeyler çıkacaktır.
   
 4. i

  irem Yeni Üye

  Eceli gelmiş ölmüştür yok kalp krizi, depresyon hepsi bahane
   
 5. c

  cayka Yeni Üye

  Londra polisi, alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğu bilinen ve birçok defa tedavi gören Winehouse'un ölümünü doğrularken, ölüm nedeninin henüz bilinmediği açıklandı.

  Winehouse geçen ay çıktığı Avrupa turu çerçevesinde Sırbistan konserini yarıda kesmiş, 20 Haziran'daki İstanbul konserini ise iptal etmişti.

  14 Eylül 1983'de doğan, 5 Grammy ödüllü Amy Winehouse, soul ve caz müziğinin önde gelen seslerinden biri olarak kabul ediliyordu.
   
 6. o

  ozlmsel Yeni Üye

  MTV yapımcılarından Danny Panthaki, İngiliz Sunday Mirror gazetesine şarkıcının cesediyle karşılaşan ilk polisin erkek arkadaşı olduğunu ve Winehouse'un aşırı doz Ecstasy ve alkolü br arada aldığı için yaşamını yitirdiğini öne sürdü.

  Gazetenin yer verdiği bir diğer iddiaya göre de şarkıcının beraber uyuşturucu kullandığı bir arkadaşı onun çok tehlikeli bir hap aldığını söyledi.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş