1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Altınevler Yatıkmusluk Toki Daireleri

Konu, 'İlanlar' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Mamak bölgesine bağlı şehir merkezinde cazibe merkezi olmaya aday Gülveren Altınevler mahallesi Yatıkmusluk Toki projesi büyük ilgi görmeye başladı. Yatırım olarak bir çok emlak takipçisinin dikkatini çeken bu bölgede ardı ardına yapılan daireler ile talep ve emlak piyasası artmış görünüyor.

  Altınevler bölgesinde GOP sitesi harici yapıların hepsi TOKİ işbirliği ile yapılır, Duru sitesi ve Fatih Sultan Mehmet siteleri bu bölgelerin ilk Toki yapıları olarak teslim edilmiş, Duru sitesi bu yapılardan daha oturmuş bir yapı ile çevrede beğeni kazanmış, ardından Sancak, Ay Yıldız ve Kardelen sitelerinin yapılması ile bu bölgeye rağbet artmıştır. Son yapılan sitelerin içerisinde Sancak sitesi en oturmuş site kabul edilir. Yine yakın zamanlarda teslim edilecek olan projoler ile bölge Cami, Okul, Sağlık ocağı, Pazar gibi hizmetleri ayağınızın altına getirmekte, yine ulaşım problemi olmayan bu bölgede ev almak isteyenlere tavsiyelerimiz olacak.

  Öncelikle dairelerin büyük bir bölümü kentsel dönüşüm olduğundan borçlu dairelerdir, 2+1 teslim edilmiş dairelerin yerine 3+1 leri tercih etmenizi öneriyoruz, yeni yapılacak 2+1 daireler ise tercih edilebilir.

  Daire alırken içerideki paraya dikkat etmeniz gerekecektir, örnek olarak yeni teslim edilecek dairelerde 15.000 20.000 TL peşinat ile girenler dairelerini 45. 50.000 tl civarında vermekteler, bu size daireyi almanız ve oturacağınız zamana kadar 65.000 TL maliyet demektir, bunun yerine örnek olarak Sancak sitesinden daire tavsiye edebiliriz neden? bu tip yerlerde içerisinde en az 50.000 TL ödenmiş daireler vardır, bunun yanı sıra 3 yıldır ödenen paralar, çevre düzenlenmesi ve dairelerin içerisine yapılan masraflar ile 90.000 TL civarında bu evleri alabilir 600 TL aylık ödemeler ile daire sahibi olabilirsiniz. Yeni yapılan 3+1 daire içinse 30 40.000 TL hava parası vererek 65.00 TL civarında bir giriş ile sıfır daireye geçebilir, aylık 1.300 TL den başlayan ödemelerle oturmamış ve masraf edilecek yeni yerleri tercih edebilirsiniz.

  Kısacası hesaplama yaparken iyi düşünmeniz gerekiyor, Bölgede Evleri eski olmasına rağmen GOP sitesi tercih edilebilir, ardından Toki olarak öncelikle Sancak sitesi, Duur sitesi, Ay Yıldız Sitesi, Kardelen sitesi ve Fatih Sultan Mehmet sitesi olabilir.

  Fiyatlar bir yana daireleri ve çevreyi araştırmanız önerilir.
   
 2. h

  hicran Yeni Üye

  Çok doğru bir konuya temas etmişsiniz. 12.500 TL peşinat veriyorlar evlere 50.000 60.000 TL istiyorlar, ben bir tane ev gördüm 100.000 TL yazmış adam ancak 60.000 TL ödeme yapmış 3 yıldır ödüyor içine de bir hayli masraf etmiş. Adam bom boş eve 60.000 istiyor birisi 100.000 TL harcamış onu istiyor iyi araştırmak lazım boş ev alarak boşa düşmeyin bence de.
   
 3. p

  pozell Yeni Üye

  Yatık Musluk Sancak sitesinde geçen gün bir arkadaşım evini sattı 90.000 tl içerisinde de 58.000 TL parası varmış yani bence de alacak olan böyle alsın yazık 40.000 50.000 TL hava parası mı olur yahu.
   
 4. A

  Aslı Yeni Üye

  Yeni dairelere girecek olanlar şofben, cam balkon, boya sağ sol masrafı derken bakmışlar 5000 6000 tl gitmiş. Sonra yok doğalgaz abone parası çevre duvarı yapım parası, kamera parası kumanda 2000 de öyle gider. Kolay değil sıfır eve geçmek.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş