1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Alçıpan Duvar Ünitesi Örnekleri

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Duvar dekorasyonlarında yeni bir trend olarak gözümüze çarpan alçıpan duvar ünitesi örnekleri sizler için sunulan en güzel TV ünitesi örnekleri arasında yer almaktadır. alçıpan dan yapılmış duvar ünitesi örnekleri arasında yapacağınız incelemede birbirinden değişik görünümlerde TV yerleştirebileceğiniz alanlar olabildiği gibi değişik eşyaları koyabileceğiniz çeşitli raf sistemleri de yer almaktadır.
  [​IMG]
  Işıklandırmaların bulunduğu bu raf sistemleri geceleri içten yapılan dekoratif ışıklandırmalar sayesinde güzel görünümleri odalarınızda yaşatabilme mutluluğunu yaşaya bilmenize yardımcı olmaktadır.

  Kimi alçıpan duvar üniteleri oval görünümlü iken kimi modeller dikdörtgen ya da kare görünümünde olup seçimi sizlere bırakmaktadır. Televizyonunuzun hangi modelde daha güzel duracağını düşünüyorsanız ona göre tercihte bulunmalı ve odalarınızda kalıcı bir TV ünitesi için yer açmalısınız. Alçıpan duvar ünitesi modelleri ev sahibi olduğunuz zaman kalıcı oda dekorasyonları yaptırırken sizler için mobilya tercihi yerine daha dekoratif görünümler yakalayabilmeniz amacı ile bir öneri olarak geliştirilmiş tasarım harikasıdır. Siz de alçıpan duvar ünitesi örnekleri arasından seçimde bulunmak istiyorsanız internette yer alan örnek modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş