1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Akrep Burcu 2012 Ocak Ayı Yorumları

Konu, 'Akrep' kısmında yaprak tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaprak Yeni Üye

  2012 Ocak Akrep Burcu Yorumu
  Akrep Burcu 2012 Ocak Ayı Yorumları
  2012 Ocak Ayı Akrep Burcu Yorumları

  A krep Burcu Ocak Ayında;

  Ocak ayında yola gidecek gibi görünüyor. Kiminiz de bulunduğunuz yerde bir kısa gezi yapacaksınız ama yılbaşı sanki huzurunuzu kaçıracak. Yani bir yerde mutlu olacaksınız ama huzurunuzu kaçıracak şeyler duyacaksınız öte yandan. Size henüz rahat yok anlayacağınız..
  [​IMG]
  Bu huzur kaçırıcı şey kısa yoldan, kardeşlerden veya bir işinizle ilgili görüşmeden gelebilir. Bir tarafıyla iyi ve sevindirici iken diğer tarafıyla biraz rahatsız edici bir gelişme olacak gibi.

  Bu sene genel olarak bence en şanslı burçlardan biri sizsiniz. Sene sonuna yaklaştığınızda bu dediğime hak vereceksiniz…

  Evlilik düşünen Akrepler ya gelecek ay ya da sonbaharı beklerse rüya gibi bir düğünle evlenebilecekler.

  Yıldızlar sizi biraz hırs, kariyer vs gibi şeylerden uzaklaştırıp kendi mutluluğunuzu inşa etmeye sevk ediyor. Gerçekten hayatınızın en mutlu özel anlarını yaşama şansınız var.

  Yeni yılda parasal anlamda bir sevinç olacak gibi. Bir piyango alsanız iyi edersiniz..

  Aşka gelirsek, ilişkisi olanlar bir teklifle hatta sürpriz bir hediye ile sevinecekler. Bu sevindirici gelişme ile artık hayat rotanız değişiyor, dikkatinizi başka şeylere vermeye başlıyorsunuz.


  *alıntı*
   
 2. y

  yeşil Yeni Üye

  Akrep burcunu ocak 2012 de neler neler bekliyormuş bir okuyalım bakalım
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş