1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ahmet Maranki Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır

Konu, 'Diyet Listeleri' kısmında dr.zekiye tarafından paylaşıldı.

 1. d

  dr.zekiye Yeni Üye

  Ahmet Maranki Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır
  Ahmet Maranki Karpuz Diyeti Programı

  [​IMG]
  Karpuz detoksu için uygulanacak program şöyledir:

  Kahvaltı: 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70 ten fazla olanlar ise 1000 gram karpuz tüketmeli.

  Sabah: 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70 ten fazla olanlar ise 1000 gram karpuz tüketmeli.

  Akşam (Gün batımı sonrası): 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70 ten fazla olanlar ise 1000 gram karpuz tüketmeli.

  3 gün boyunca devam eden karpuz detoksunda, her öğünde en az 3 fincan yeşil çay ya da muhtelif bitki çayları ve PH seviyesi yüksek, kaliteli, alkali sular bolca tüketilmelidir.

  Bitki çaylarının içine tatlandırıcı olarak sadece çiçek balı kullanılmalıdır.

  Karpuz seçerken gübreli, iri ve hibrit (dölsüz) tohumlu karpuzlarla, kabaktan aşılanmış karpuz olmamasına kesinlikle dikkat edilmelidir.

  Karpuz detoksuna başlamadan 3 gün önce, detoksun etkisini artırmak amacıyla kırmızı et, kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek gibi gıdaları tüketmemeye özen gösterilmelidir.

  İki detoks arasında geçen sürede de bu kurala uyulmalıdır.
   
 2. N

  Naime Yeni Üye

  Karpuz detoksunu yaptım karpuzun kabuklarını bile yiyorsunuz açlıktan:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş