1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ağustos 2011 Akrep Burcu Yorumları

Konu, 'Akrep' kısmında eLiZa tarafından paylaşıldı.

 1. eLiZa

  eLiZa Yeni Üye

  Akrep Burcu Ağustos ayı yorumları nasıl olacak,2011 Ağustos ayı Akrep burcu neler bekliyor..
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Özellikle 1 – 14 Ekim arasında ve 3 ile 21 Kasım tarihlerini takip eden haftalarda, ilişkilerle ilgili çok önemli gelişmeler gündeme gelecektir. 4 Ocak tarihinde meydana gelecek Güneş tutulması ile birlikte yakın çevre ve iletişim konusunda yeni bir döneme adım atacak olan Akrepler, yılın ilk yarısında tanışacakları kişileri iyi incelemeliler; yılın ikinci yarısında, bu kişilerden biriyle yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Tutulmayı takip eden dönem, kitap veya makale yayınlatmak gibi girişimler için de büyük şanslar tanıyacaktır.
  30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek olan Merkür, yanlış anlaşılmalar, iletişim sorunları, iletişim cihazı arızaları gibi konuları gündeme getirebilir. Bu dönemlerde alınan elektronik cihazların bozuk çıkması, yapılan seyahatlerin aksaması, imzalanan sözleşmelerinin kısa sürede geçerliliklerini yitirmesi de diğer sorunlardan olabilirler.
  Bu yıl, tam altı tane tutulma meydana geleceği için, diğer yıllara oranla daha hareketli olacaktır. Yaşamın yönü ve odak noktaları, 3 ayda bir değişebilir. 1 Haziran tutulması ile ortak kaynaklar, çalışmaların karşılığı olmayan piyango veya kermes çekilişi ödülleri ve kredi konularında çok olumlu etkiler alacaksınız. Borçları kapatma, verdiğiniz borçları tahsil etme, hukuki niteliği olan parasal konularda lehinize gelişmeler yaşama gibi etkileri ifade edecek olan bu tutulmayı takip eden 15 Haziran Ay tutulması ise, birdenbire harcamalarda artışı, mal/mülk için ertelenemeyecek bazı bakım veya tamirat giderlerini, iş faaliyetleriyle ilgili bir dalgalanma nedeniyle gelirdeki düşüşleri ifade edebilir. Bu dönemi tutumlulukla geçirmeye, alışverişte dürtülerinizi yenilmemeye özen göstermelisiniz. 25 Kasım tarihi, 15 Haziran sonrasındaki dönemin sorunlarını gidermekle kalmayıp, size, maddi açıdan daha da büyük refah sağlayabilecek bazı şartları getirecektir.
  1 Temmuz tutulması ise yurtdışı işleri, yabancılarla ilişkiler ve eğitim ile ilgili alanlarda beklenmedik sorunlarla karşılaşmanıza yol açabilir. Bazı uzlaşmazlıkların hukuki alana taşınmasına sebep olabilecek bu etkiler, uzun seyahatlerinizde de yolculuk belgeleriyle ilgili kimi sıkıntıları gündeme getirebilir.
  10 Aralık Ay tutulması, 25 Kasım’ın para açısından olumlu etkilerini takiben, bir kere daha ortak kaynakları ve çalışmaların karşılığı olmayan gelirleri gündeme alacak. Bekleyiş veya arayışların sonlanacağı, çözümsüzlüklerin giderileceği konular, olasılıkla finansman ve maddiyat konusunda ortak alınan kararlarla ilgili olacaktır. Aralık ayı, mevcut bir sağlık sorununuzun giderilmesi için derinlemesine bir tedavinin başlayacağı dönem de olabilir.
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Akrep burcu genel olarak bu sene huzurlu ve mutlu olmuş gibi görünüyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş