1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ağır eşyaları çekmenin kolay yolu nedir?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Evde sürekli bir telaş sürekli bir yer değişimi, hele ki evde yalnızsanız ve fiziksel olarak erkeklere nazaran daha az kuvvetli olan bayanlar bu durumdan çok rahatsız olurlar, bu gün size vereceğimiz pratik bilgiler ile evdeki ağır eşyaların yerlerini değiştirmenin kolay yollarına değineceğiz.
  [​IMG]
  Öncelikle çekimini yapacağımız eşyanın hemen yanına en az kullandığınız yada eskimiş bir battaniyeyi yere seriyoruz ve taşıyacağınız ağır eşyayı oynatarak bu battaniyenin üzerine çıkartınız. Şimdi battaniyenin iki ucundan tutup taşımak istediğiniz yeni mekana kolaylıkla sürükleyiniz.Bu işlemleri yapınca bir yandan eşyamız zarar görmeyecek diğer yadan parke ve zeminlerin çizilmesini önlemiş olacağız.

  Farklı teknikler denemek isteyenler için patatesi ortadan ikiye bölelim ardından taşıyacağınız eşyanın dört kenarına kestiğiniz yerler zemine gelecek şekilde yerleştiriniz. İşlem bittikten sonra patatesin kirini temizleyiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş