1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Adana Suda Giden Otobüsler

Konu, 'Turizm-Gezi-Doğa ve Şehir Rehberi' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  Suda Giden Otobüslerin Güzergahı Neresi
  Adana'ya Suda Giden Otobüsler Gelecek Nereden Geçecek
  [​IMG]
  Adana'nın turizm alanında kalkınması için başlattığı çalışmalar kapsamında büyükşehir belediyesince karada ve suda gidebilen belediye otobüsü satın alınması karara bağlandı.Ulaşım Dairesi Başkanlığı, otobüs alım teklifini pazartesi günü başlayacak olan meclis gündemine koydu.Teklife göre alınacak olan suda gidebilme özelliğine sahip otobüsle, Seyhan ve Çatalan Barajları ile Seyhan Nehri boyunca tur düzenlenmesi hedefleniyor.

  Otobüs sayesinde Adana'nın doğal su kaynakları ve çevresindeki güzellikler tanıtılmış olacak.
   
  1 kişi bunu beğendi.
 2. Murat

  Murat Yönetici

  [video=youtube_share;cyQL19Tw3iQ]http://youtu.be/cyQL19Tw3iQ[/video]

  Adana'nın turizm alanında kalkınması için başlattığı çalışmalar kapsamında büyükşehir belediyesince karada ve suda gidebilen belediye otobüsü satın alınması karara bağlandı.

  Ulaşım Dairesi Başkanlığı, otobüs alım teklifini pazartesi günü başlayacak olan meclis gündemine koydu.
  Teklife göre alınacak olan suda gidebilme özelliğine sahip otobüsle, Seyhan ve Çatalan Barajları ile Seyhan Nehri boyunca tur düzenlenmesi hedefleniyor.

  Otobüs sayesinde Adana'nın doğal su kaynakları ve çevresindeki güzellikler tanıtılmış olacak.

  Belediye yetkilileri, Adana'nın turizm alanında kalkınması amacıyla başlattığı çalışmaların ışığında kentin turizmini canlandırmayı düşünerek böyle bir kararı aldıklarını ifade ederken, belediye meclis üyeleri, suda da gidebilen otobüs alımına sıcak bakmıyor.
  Bazı meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi'nin borç yükü altında olduğuna dikkat çekerek, "Fiyatı çok yüksek, onun yerine alt yapıya, kent trafiğini rahatlatacak bulvarlara ağırlık vermeliyiz" diyorlar.
   
 3. B

  Bengü Yeni Üye

  Bir bu eksikti zaten :) karada gittik suda sı kaldı
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş