1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

7 Ocak 2013 Pazartesi Günü Kar Tatili Olacak Mı ?

Konu, 'Haberler' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  7 Ocak Pazartesi Okullar Tatil Olacak Mı ? , Okullar Yarın Tatil Mi? , Hangi İllerde Okullar Tatil Edildi ? ,  7 Ocak Kar tatili olan İl'ler, Tunceli, Erzurum, Kars, Muş ve Muş'un Varto ilçesinde 7 Ocak itibari ile okullar 2 gün süre ile tatil edildi.  TUNCELİ:

  Tunceli il merkezi ve ilçelere bağlı toplam 311 köy yolu da kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanırken, Ovacık ve Nazimiye ilçe merkezinde kar kalınlığının 2 metreyi buldu. Kar yağışının devam ettiği Tunceli kent merkezi ile merkeze bağlı köylerde okullar 2 gün süreyle tatil edildi.

  ERZURUM:

  Erzurum'da merkez ilçeler Yakutiye, Palandöken ve Aziziye'nin ardından il genelinde okulların 1 gün tatil edildiği duyuruldu.

  Erzurum İl Kriz Merkezi'nden yapılan açıklamada, "Kar Yağışı nedeniyle, Erzurum il genelinde okul öncesi, ilköğretim, özel eğitim merkezleri ve liseler, 07 Ocak 2013 (yarın) bir gün süreyle tatil edilmiştir." ifadelerine yer verildi.

  KARS:

  Kars’ta etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelindeki ilk ve orta dereceli tüm okullar 2 tatil edildi.Valilik’ten yapılan açıklamaya göre, yoğun kar yağışının devam etmesi üzerine tatil kararı alındı. İl merkezi, ilçe ve köylerdeki tüm okullar, pazartesi ve salı günü için 2 süreyle tatil edildi. Kars’taki okullarda eğitim- öğretime 9 Ocak çarşamba günü başlanacak.

  MUŞ:

  Muş'un Varto ilçesinde okullar 2 gün süre ile tatil edildi.

  Muş'ta etkili olan kar yağışı nedeni ile Varto ve bağlı köylerde okullar Pazartesi ve Salı günü için tatil edildi.
  Varto Kaymakamı Tahir Şahin, aşırı kar yağışı dolayısı ile okulları 2 gün süre ile tatil ettiklerini açıklayarak, cumartesi günü başlayan kar yağışının aralıksız olarak devam ettiğini açıkladı. Şahin, kar yağışının durması halinde eğitim ve öğretimin Çarşamba günü yeniden başlayacağını söyledi
   
 2. S

  Sinel Yeni Üye

  inşallah sabah öyle bir kar yağarki tatil oluruz :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş